Asistentka/Asistent predaja pre značku MANGO v OC NIVY Bratislava - FT/PT(20/30/40h úväzok)

SLOVAKIA MANGO FRANCHISEE s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacZloženie mzdy : fix + finančný príspevok + príplatok za prácu cez víkendy & navyše kvartálne odmeny za dosiahnutie cieľov (uvádzaná suma platí pri FT - 40H úväzku)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k ozajstným nadšencom módy v OC NIVY BRATISLAVA - profesionálnym ambasádorom exkluzívnej značky MANGO.
Pracovať budeš s komunikatívnymi, pozitívne naladenými milovníkmi módy s chuťou pracovať nielen v exkluzívnom prostredí, ale aj s exkluzívnym tovarom.

Poď s nami rásť - kariérne, ale aj osobnostne a boostni svoju kariéru s nami práve v predajni MANGO.

Náplň práce :

• aktívny zákaznícky servis - komunikácia, predaj a odborné poradenstvo
• budovanie vzťahov a aktívne zlepšovanie služieb zákazníkom
• starostlivosť o tovar - príjem, kontrola, prezentácia tovaru
• vykonávanie inventúry
• práca s pokladňou, vybavovanie reklamácií
• účasť na školeniach a firemných stretnutiach
• práca aj počas víkendov

Čo ponúkame :

• flexibilný pracovný čas
• čisté a príjemné pracovné prostredie
• skvelý mladý pracovný kolektív, kde si vychádzame v ústrety
• kvartálne odmeny za plnenie
• pracovnú uniformu

* práca s profesionálmi a nadšencami v módnom odvetví
* uniforma v podobe originálnych kúskov do tvojho šatníka
* osobný koučing, zdieľanie najnovších trendov a nástrojov na podporu predaja
* zľavy na produkty spoločnosti
* narodeninové poukážky
* teambuilding

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ostatným ďakujeme za prejavený záujem a porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť zastrešuje koncepty MANGO, CUBE , DENIM a DENIM OUTLET. Patria k nim predajne a eshopy v rámci Slovenska a Čiech. Zastrešuje značky ako MANGO, Marc Jacobs, Vivienne Westwood, Furla, Michael Kors a prémiové okuliare Luxoticca.
Zákazníkom ponúka zaujímavé produkty, pridanú hodnotu prémiového servisu a možnosť vyzdvihnutia objednávky na predajniach.
Moderný omnichannelový formát je zaujímavý aj pre kolegov v tíme. Majú možnosť sa realizovať vo svojej špecializácii alebo sa kariérne a osobnostne posunúť.

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Primusova
E-mail: poslať životopis
ID: 4832763  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac