Reagujte bez životopisu

Humenné - Pracovník obchodného oddelenia (sales referent)

BEplan Slovensko

Miesto práce
Humenné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacrôzne individuálne finančné bonusy navyše k výplate v závislosti od kvality zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonický, elektronický a osobný kontakt zákazníka za účelom aktivácie služieb a nových cenníkov spoločnosti, riešenie sťažností, komunikácia so zákazníkom
- práca v kancelárii a v teréne (realizácia stretnutí + d2d zabezpečenie plošnej reklamy)
- práca s tabletom a internými aplikáciami

- ponúkame stabilnú a zaujímavú prácu pre najväčšieho nezávislého dodávateľa energií na Slovensku
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- kariéra
- firemný tablet
- firemné auto (možnosť aj na súkromné účely) - VP nie je podmienkou
- všetky potrebné školenia zabezpečíme prostredníctvom certifikovaných školiteľov a samozrejme na náklady spoločnosti

Vybraní uchádzači budú telefonicky kontaktovaní za účelom dojednania osobného pohovoru. V prípade obojstrannej potreby je možný pohovor aj prostredníctvom videohovoru.
(v životopise uviesť tel. kontakt !!!)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné zručnosti
- chuť učiť sa novým veciam
- samostatnosť
- schopnosť pracovať v kolektíve
- príjemné vystupovanie
- základná znalosť obsluhy PC/tablet

BEplan finančné poradenstvo s.r.o. je spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním privátnych finančných služieb. Sme medzinárodná spoločnosť, ktorá má stabilné zázemie už od roku 2005. Poskytujeme komplexné finančné plánovanie vo všetkých oblastiach poistenia, investícií, sporenia , dôchodkov a financovania. Tieto služby zaisťujeme v spojení s renomovanými partnermi z rád bánk, poisťovní, stavebných sporiteľní, investičných spoločností a dôchodkových správcovských spoločností.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4064006  Dátum zverejnenia: 19.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac