Regionálny obchodný zástupca

SLOVAKIA ENERGY, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700 EUR brutto + variabilná zložka odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie nových klientov z rady malých firiem a podnikateľov a uzatváranie zmlúv na dodávku elektriny a plynu formou priameho predaja. Udržiavanie obchodných vzťahov so získanými klientmi a starostlivosť o portfólio zákazníkov. Pravidelné reportovanie obchodných aktivít na dennej báze.

- profesionálne zázemie v úspešnej nadnárodnej spoločnosti
- zaujímavú prácu s dlhodobou perspektívou
- možnosť vytvoriť si zdroj trvalého pravidelného príjmu
- školiaci program na náklady spoločnosti
- služobná SIM karta, služobné auto aj na súkromné účely
- fixná a variabilná odmena podľa dosiahnutých výsledkov
- práca v regióne svojho bydliska a jeho najbližšom okolí
- obchodná a technická podpora

Výberové konanie je dvojkolové. Do prvého kola budú pozvaní tí uchádzači, ktorí spĺňajú predpoklady na obsadenie pozície.
Pracovná pozícia je vhodná pre schopných, samostatných, aktívnych a úspešných obchodníkov.
Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite svoj životopis spolu s motivačným listom priamo odpoveďou na tento inzerát alebo e-mailom na adresu: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.10.2018 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické, elektrotechnické, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Predajné a prezentačné zručnosti, samostatnosť v organizácii práce, zodpovednosť, spoľahlivosť, profesionálne vystupovanie, komunikatívnosť, cieľavedomosť a súťaživosť.

SLOVAKIA ENERGY - najväčší z nových dodávateľov elektriny a plynu na Slovensku. Sme priamo dodávateľ elektriny a plynu, sesterská spoločnosť v rámci nadnárodnej spoločnosti. Na Slovensku pôsobíme od roku 2007 a k dnešnému dňu dodávame energiu viac ako 200 000 klientom. Sme cenovo výhodnejší ako pôvodný dodávatelia. Našim klientom ponúkame seriózny prístup a kvalitný zákaznícky servis.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Beata Šabíková
Tel.: +421948383003
E-mail: poslať životopis
ID: 3465417   Dátum zverejnenia: 20.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 EUR brutto + variabilná zložka odmeny