Regionálny obchodný zástupca

SLOVAKIA ENERGY, s.r.o.

Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Kysucké Nové Mesto, Martin, Turčianske Teplice, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Brezno, Detva, Zvolen, Kežmarok, Levoča, Poprad, Sabinov, Stará Ľubovňa, Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie nových klientov z rady malých firiem a podnikateľov a uzatváranie zmlúv na dodávku elektriny a plynu formou priameho predaja. Udržiavanie obchodných vzťahov so získanými klientmi. Pravidelné reportovanie obchodných aktivít na dennej báze.

- profesionálne zázemie v úspešnej nadnárodnej spoločnosti
- zaujímavú prácu s dlhodobou perspektívou
- možnosť vytvoriť si zdroj trvalého pravidelného príjmu
- školiaci program na náklady spoločnosti
- služobná SIM karta, služobné auto aj na súkromné účely
- fixná a variabilná odmena podľa dosiahnutých výsledkov
- práca v regióne svojho bydliska a jeho najbližšom okolí
- obchodná a technická podpora

Výberové konanie je dvojkolové. Do prvého kola budú pozvaní tí uchádzači, ktorí spĺňajú predpoklady na obsadenie pozície.
Pracovná pozícia je vhodná pre schopných, samostatných, aktívnych a úspešných obchodníkov.
Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite svoj životopis spolu s motivačným listom priamo odpoveďou na tento inzerát alebo e-mailom na adresu: bsabikova@slovakiaenergy.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2018 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické, elektrotechnické, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Predajné a prezentačné zručnosti, samostatnosť v organizácii práce, zodpovednosť, spoľahlivosť, profesionálne vystupovanie, komunikatívnosť, cieľavedomosť a súťaživosť.

SLOVAKIA ENERGY - najväčší z nových dodávateľov elektriny a plynu na Slovensku. Sme priamo dodávateľ elektriny a plynu, sesterská spoločnosť v rámci nadnárodnej spoločnosti. Na Slovensku pôsobíme od roku 2007 a k dnešnému dňu dodávame energiu viac ako 200 000 klientom. Sme cenovo výhodnejší ako pôvodný dodávatelia. Našim klientom ponúkame seriózny prístup a kvalitný zákaznícky servis.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Beata Šabíková
Tel.: +421948383003
E-mail: poslať životopis
ID: 3103462   Dátum zverejnenia: 13.4.2018