Asistent zákaznícneho servisu

SLOVAKIA ENERGY

Miesto práce
Jarková 28, 08001 Prešov, Prešovský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovávanie spätnej väzby našich existujúcich zákazníkov smerom k Našej spoločnosti prostredníctvom dotazníkov. Časť práce (vyplňovanie dotazníkov) sa vykonáva priamo u zákazníka. Zvyšok - v kancelárii (nahadzovanie vyplnených dodazníkov do interného systému)

Informácie o výberovom konaní

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SLOVAKIA ENERGY - dodávateľ elektriny a plynu
Nie sme žiadna lacná partnerská firma s pochybnou zmluvou, ktorých je na trhu v tomto segmente mnoho. Sme priamou časťou nadnárodnej spoločnosti a z toho dôvodu si môžeme dovoliť našich prípadných kolegov dotovať rôznymi dennými, týždennými ako aj mesačnými finančnými bonusmi nad rámec výplaty.
Uvítame každého schopného a hlavne férového "hráča" :-)

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

SLOVAKIA ENERGY predaj s.r.o.
Jarková 28
08001 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jakub Giaacko
Tel.: 0903464195
E-mail: poslať životopis
ID: 2472697   Dátum zverejnenia: 13.11.2017