Predajca/predajkyňa nových vozidiel KIA

Slovakia Auto, s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 18, Petržalka
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacMzda 1200 Eur brutto + variabilná zložka závislá od výkonu. Podrobnosti budú vysvetlené na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* aktívna a profesionálna prezentácia vozidiel potencionálnym zákazníkom
* predaj nových vozidiel značky KIA
* príprava ponúk pre financovanie a poistenie nových vozidiel
* komunikácia s importérom, dodávateľmi, servisným oddelením
* celková administratíva a postup od podpísania zmluvy až po odovzdanie nového vozidla
zákazníkovi, práca s interným systémom
* príjemné vystupovanie a aktívna komunikácia so zákazníkom
* starostlivosť o čistotu vozidiel / showroom, DEMO vozidlá../
* aktívna účasť pri marketingových aktivitách / eventy, Autosalón, a pod. /
* prax s predajom automobilov aspoň 3 roky
* práca aj cez víkendy podľa smenovosti

* MULTISPORT karta
* príspevok na stravovanie hradené zamestnávateľom nad rámec zákona
* ambiciózny mladý kolektív
* firemný mobil
* firemné vozidlo

Z časových dôvodov budú kontaktovaní len vybratí kandidáti spĺňajúci stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel, obchod, finančné služby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky praxe v predaji vozidiel

* flexibilita
* asertivita
* čestnosť
* bezúhonnosť
* lojalita
* pracovitosť
* chuť stále sa rozvíjať a napredovať

Mladá dynamická spoločnosť pôsobiaca na automobilovom trhu s výhradným zastúpením pre značku KIA pre oblasť Bratislava. Autorizovaný dealer pre predaj a servis vozidiel značky KIA.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3886928  Dátum zverejnenia: 19.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac