Obchodno-technický zástupca

SlovaKENT s.r.o.

SlovaKENT s.r.o. Hadovce 60 Komárno 94501, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu obchodnú spoločnosť hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Obchodno-technického zástupcu na predaj profesionálnej servisnej chémie značky KENT.
Náplň práce:
- aktívne vyhľadávanie nových klientov
- obchodné rokovania, nadväzovanie a udržiavanie obchodných vzťahov
- prezentácie výrobkov značky KENT formou praktických ukážok u zákazníka
- odborné školenia v sídle spoločnosti
- technické a aplikačné poradenstvo
- plný úväzok,formou TPP alebo ŽL(preferujeme)
- práca v teréne = 90% pracovného času
- administratívna činnosť

- Fixný plat počas 3mesačnej skúšobnej doby, následne fix+nadštardantné provízie z predaja
- mobilný telefón+podpora PHM
- pravidelné školenia
- aktívna podpora na profesionálnej úrovni
- práca v okolí Vášho bydliska
- zázemie v stabilnej a dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 15.05.2018

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky, zašlite Váš životopis aj s fotografiou na našu mailovú adresu : office@slovakent.sk
Výberové konania sa budú konať v priebehu mesiacov apríl a máj.
Z dôvodu veľkého počtu žiadostí nie je možné odpovedať každému uchádzačovi, za čo sa vopred ospravedlňujeme. Poctivo si však každý životopis a motivačný list preštudujeme.
Súčasne nám zašlite Váš súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle znenia zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.
Zaslaním Vášho životopisu a súhlasu so spracovaním osobných údajov v zmysle znenia zákona č. 122/2013 Z.z.o ochrane osobných údajov v platnom znení zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle predmetného zákona o ochrane osobných údajov.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní, budú bezodkladne od zverejnenia ponuky vymazané zo systému, alebo zlikvidované skartovaním.
Zároveň si vyhradzujeme právo kontaktovať len tých kandidátov, ktorí budú spĺňať požiadavky našej spoločnosti.
Oslovovať budeme iba tých uchádzačov, ktorých životopisy nás zaujali.

Tešíme sa na Vás na osobnom pohovore.

Adresa spoločnosti:
Hadovce 60
945 01 Komárno
www.slovakent.sk
E-mail: office@slovakent.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2018 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technický smer, skúsenosti v obchode (priamy predaj)podmienkou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Obchodný zástupca pre autoservisy,lakovne,priemyselné , strojárske a výrobné podniky je podmienkou.
3

Hľadáme šikovného a skúseného obchodníka s praxou, ktorý spĺňa nasledovné požiadavky:
- vlastné motorové vozidlo
- reprezentatívne vystupovanie
- dobrá znalosť lokality pôsobnosti
-kvalitné kontakty a vzťahy v uvedenej obchodnej oblasti
-prax v predaji v danom segmente min.3roky je podmienkou
- obchodného ducha
-technické zručnosti
- výborné komunikačné, prezentačné a argumentačné schopnosti
- samostatnosť, vytrvalosť a zodpovednosť
- vysoké pracovné nasadenie s orientáciou na výsledok
- VP skupiny B (prax v riadení)

Spoločnosť SlovaKENT s.r.o.,
sa zaoberá distribúciou profesionálnej servisnej chémie, náradia a príslušenstva vysokej kvality.
Produkty distribuované našou spoločnosťou môžete stretnúť v renomovaných autoopravárenských dielňach, priemyselných a výrobných podnikoch.
Naša spoločnosť SlovaKENT s.r.o. ,má výhradné zástúpenie profesionálnej servisnej chémie značky KENT na území Slovenskej republiky. Na Slovenskom trhu pôsobíme už viac ako 18 rokov, spolupracujeme s významnými obchodnými partnermi po celej krajine.
Viac info sa dozviete na www.slovakent.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Hadovce 60
954 01 Komárno

Kontakt

Kontaktná osoba: Aurélia Bódiová
Tel.: +421908317885
E-mail: poslať životopis
ID: 1008174   Dátum zverejnenia: 16.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou