Obchodný zástupca

SLOVAKCARD s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
08.2019
750 - 1 200 EUR/mesiacfixný základ 750 €, provízie z predaja, provízie z obratu spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov - hlavná náplň práce
Starostlivosť o zverených zákazníkov
Obchodná činnosť vedúca k zvyšovaniu obratu
Realizácia obchodných akcií
Prieskum trhu a odovzdávanie príslušných poznatkov
Spoluúčasť na obchodných a propagačných akciách
Budovanie a udržiavanie profesionálnych vzťahov s obchodnými partnermi

služobné auto, telefón a notebook s možnosťou využívania aj na osobné účely
Zaujímavá, rôznorodá a samostatná náplň práce
Dobrý kolektív
Interné a externé školenia
Motivačná viaczložková mzda (viaczložková mzda + ročný bonus )

Vyžadujeme motivačný list alebo aspoň pár riadkovo tom, prečo ste vhodný uchádzač na túto pracovnú pozíciu v texte emailu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Mac OS - Základy

Vodičský preukaz

B

príjemné vystupovanie voči klientom, komunikatívnosť
zodpovednosť
organizovanie a plánovanie práce
cieľavedomosť
skúsenosť s podobnou pozíciou je výhodou
ochota cestovať
samostatnosť

Spoločnosť SLOVAKCARD s.r.o. je nová spoločnosť na slovenskom trhu, ktorej cielom je rozvoj cestovného ruchu na Slovensku prostredníctvom webového portálu, mobilnej aplikácie a kariet výhod.
ID: 3339102  Dátum zverejnenia: 3.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1 200 EUR/mesiacfixný základ 750 €, provízie z predaja, provízie z obratu spoločnosti