Analytik predaja (m/ž) - senior

plný úväzok

Bajkalská 28, Ružinov

Od 2 200 EUR/mesiac
2.220 € alebo vyššie podľa skúsenosti + ročný 15% bonus.

My v Retaili, v najsilnejšom predajnom kanáli v rámci Slovak Telekomu, sa chceme neustále zlepšovať a zefektívňovať. Svoje rozhodnutia radi robíme na základe faktov a nie pocitov a emócií. Máme čoraz viac dát o zákazníkovi a jednotlivých prevádzkach. Chceme z nich vyťažiť čo najviac. Pomáha nám to robiť správne rozhodnutia, ktoré nás posúvajú na vyššiu úroveň v starostlivosti o zákazníka a v neposlednom rade aj v rámci samotného predaja. Radi by ste v tejto oblasti u nás zažiarili? Budeme radi, ak sa nám ozvete.

Hľadáme v lokalite: BA kraj, ZA kraj, KE kraj, NR kraj, TN kraj, TT kraj, BB kraj, PO kraj

Pracovná náplň

Dokážete dáta dať do kontextu a z informácií vyťažiť cenné poznatky? Sú analýzy a možnosť ovplyvňovať veci to, čo vás napĺňa alebo láka? Ak ste na otázky odpovedali kladne, tak hľadáme práve vás. Radi by sme posilnili manažment retailu o vlastného senior analytika, ktorého náplň práce bude:

  • end-to-end monitoring a reporting v oblasti zriaďovania služieb zákazníkom, životného cyklu predajných transakcií a zákazníckych interakcií,
  • vykonávať reporting a vypracovávať analýzy s cieľom identifikovať príčiny špecifického vývoja,
  • merať a vyhodnocovať profitabilitu a predajné výsledky retailovej siete aj jej jednotlivých regiónov,
  • spracovávať a reportovať trhový potenciál,
  • prezentovať výsledky reportov, expertné analýzy interným zákazníkom,
  • identifikovať príležitosti na rast a navrhovať zmeny manažmentu retailu,
  • metodicky sa podieľať na návrhu komisnej schémy pre partnerskú sieť,
  • pripravovať podklady pre plánovanie a koordináciu kapacity retail predaja,
  • navrhovať plánovací a prognostický nástroj výkonnosti predaja retailu,
  • poskytovať metodickú podporu a poradenstvo vo zverenej oblasti,
  • úzko spolupracovať s oddelením riadenia predajných kanálov a segmentom.

Požadujeme:

Minimálne dva roky skúsenosť s prípravou business reportov, tvorbou analýz. Podmienkou je skúsenosť s prácou s power Bi a SQL aspoň dva roky.

  • výborné logické a analytické uvažovanie,
  • komunikačné a prezentačné zručnosti,
  • proaktivita, vysoké nasadenie a prirodzená zvedavosť,
  • SQL –pokročilý,
  • MS EXCEL – pokročilý,
  • Microsoft Power Bi - pokročilá tvorba reportov,
  • schopnosť samostatne hľadať riešenia problémov a neštandardných situácií,
  • orientácia na zákazníka,
  • schopnosť samostatne určovať priority a riadiť sa nimi,
  • výborné komunikačné zručnosti,
  • schopnosť vnímať veci v súvislostiach,
  • ochota sa učiť a spoznávať nové věci,
  • angličtina na komunikačnej úrovni.

Benefity

  • Smartphone: Vyber si telefón a získaj naňho kompenzáciu každé 3 roky až do 900 €.
  • Zamestnanecký paušál: Dátuj, telefonuj a SMSkuj neobmedzene za zvýhodnenú cenu na súkromné či pracovné účely.
  • Ročný bonus: Každý rok môžeš získať bonus do výšky 15 % tvojej ročnej fixnej mzdy, a to na základe výsledkov firmy.
  • Telekom zľavy: Využi znížené ceny našich produktov a služieb pre rodinu a blízkych.
  • Zľavy u partnerov: Uži si zľavy na nákup produktov a služieb u našich partnerov.
  • Flexibilná pracovná doba: Prispôsob si prácu svojim potrebám vďaka možnosti home-office (po dohode s manažérom).
  • Akciový program Shares2You: Staň sa akcionárom skupiny Deutsche Telekom a čerpaj výhody s tým spojené.
  • Dovolenka a oddych: Relaxuj s 5 dňami osobného voľna navyše.
  • MultiSport: Športuj alebo relaxuj so svojimi najbližšími zadarmo či so zľavami vďaka zvýhodnenej karte MultiSport.
  • Náhrada príjmu počas PN: Pri dočasnej PNke trvajúcej max. 10 dní ti nahradíme príjem vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu.
  • uLekára.sk: Využi bezplatnú online prevenciu a konzultáciu so špecialistami pre seba aj celú svoju rodinu.
  • Zdravotná starostlivosť: Dbaj o svoje zdravie za zvýhodnenú cenu s nadštandardnou starostlivosťou v našom zmluvnom zariadení.
  • Vzdelávanie a rozvoj: Rozšír svoje obzory s internou T-Univerzitou, ktorá ponúka bohatý výber kurzov.
  • Cafeteria: Vyber si zo širokej škály benefitov v hodnote až 500 € ročne – služby z oblasti športu a kultúry, zdravia a krásy, dovolenky či jazykové kurzy.
  • Pomoc pri životnej situácii: Skúša ťa život? Podporíme ťa jednorazovou finančnou pomocou pri nepriaznivej životnej situácii.
  • Psychologická poradňa: Čelíš ťažkostiam v súkromnom alebo v pracovnom živote? Zdôver sa odborníkovi anonymne cez telefón alebo online.
  • Príspevok na stravovanie: Pochutnaj si na skvelom obede s príspevkom 5,48 € na každý pracovný deň.
  • Rekreačný príspevok: Budeš s nami 2 roky? Príspevok na rekreáciu máš vo vrecku.
  • Dôchodkové sporenie: Priprav sa na jeseň života s príspevkom na sporenie už po prvých 3 mesiacoch u nás.

Kontakt

Aneta Kabátníková

Recruiter

[email protected]

Zaujala ťa pracovná pozícia?

Ozvi sa nám!
Mám záujem

Podobné pozície

Všetky voľné pozície