Senior špecialista digitálnych kanálov (m/ž)

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)

Od 2 500 EUR/mesiac
+ 15% ročný bonus (finálnu výšku ponúkanej mzdy si dohodneme spoločne na základe Vašich zručností a skúseností)

Náplň práce

  • Komplexná starostlivosť o zverené produktové portfólio v online prostredí
  • Zodpovednosť za tvorbu online kampaní a ich vyhodnocovanie
  • Analýza výsledkov online kampaní
  • Starostlivosť o scenáre v aplikácii (zohľadňujúc UX a design)
  • Zvyšovanie konverzie a zlepšovanie zákazníckej skúsenosti
  • Komunikácia a spolupráca s developermi, UX tímom a produktovým oddelením

Čo požadujeme

  • Minimálne 3 roky skúsenosti v online marketingu (Google Analytics, Google Ads, Hotjar)
  • Predošlú prax s prácou v digitálnom prostredí a projektovom riadení
  • Skúsenosť s nastavením user interface a vylepšovaním zákazníckej cesty či produktovým manažmentom
  • Aktívna znalosť anglického jazyka aspoň na úrovni C1
  • Samostatnosť a proaktívny prístup
  • Kreatívne myslenie

Čo Ti ponúkame

  • Smartphone: Vyberte si telefón a získajte naňho kompenzáciu každé 3 roky až do 900 €.
  • Zamestnanecký paušál: Dátujte neobmedzene, telefonujte a SMSkujte za zvýhodnenú cenu na súkromné či pracovné účely.
  • Bonusy a odmeny: Šikovnosť sa cení! A to odmenami za individuálny výkon. Navyše, ak sa firme bude dariť, máte šancu získať aj ročný bonus do výšky 15 %.
  • Telekom zľavy: Využite znížené ceny našich produktov a služieb pre rodinu a blízkych.
  • Zľavy u partnerov: Užite si zľavy na nákup produktov a služieb u našich partnerov.
  • Flexibilná pracovná doba: Zvyčajne pracujeme office vs. home-office 60:40, prispôsobte prácu svojim potrebám.
  • Dovolenka a oddych: Relaxujte so 4 dňami osobného voľna navyše.
  • MultiSport: Športujte alebo relaxujte so svojimi najbližšími zadarmo či so zľavami vďaka karte MultiSport.
  • Náhrada príjmu počas PN: Pri dočasnej PNke trvajúcej max. 2 týždne vám nahradíme príjem vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu.
  • Zdravotná starostlivosť: Dbajte o svoje zdravie za zvýhodnenú cenu s nadštandardnou starostlivosťou v našom zmluvnom zariadení.
  • Vzdelávanie a rozvoj: Rozšírte svoje obzory s internou T-Univerzitou, ktorá ponúka bohatý výber kurzov.
  • Pomoc pri životnej situácii: Skúša vás život? Podporíme vás jednorazovou finančnou pomocou pri nepriaznivej životnej situácii.
  • Psychologická poradňa: Čelíte ťažkostiam v súkromnom alebo v pracovnom živote? Zdôverte sa odborníkovi anonymne cez telefón alebo online.
  • Gastro karta: Pochutnajte si na skvelom obede s príspevkom 5,10 € na každý pracovný deň.
  • Dôchodkové sporenie: Pripravte sa na jeseň života s príspevkom na poistenie už po prvých 3 mesiacoch u nás.
  • Akciový program „Shares2You“: Hľadáte výnimočný benefit? Staňte sa akcionárom Deutsche Telekom. Akcie predstavujú zaujímavý spôsob, ako uložiť a ideálne aj zhodnotiť svoje úspory.

Každý je u nás vítaný

Naši zamestnanci cítia, že majú u nás rovnaké príležitosti týkajúce sa zamestnania a kariérneho rozvoja, bez ohľadu na vek, pohlavie a gendrovú identitu, telesné a duševné schopnosti, národnosť, sociálny a etnický pôvod, politické názory, náboženstvo a svetový názor. Z toho máme obrovskú radosť. Sme odhodlaní sa neustále zlepšovať a vytvárať bezpečné pracovné prostredie pre všetkých.

Čo ťa čaká

  • Zaujala ťa pracovná ponuka? Vyplň prihlasovací formulár a daj nám o sebe vedieť.
  • Informácie, ktoré nám o sebe zašleš posúdime a ozveme sa ti za každých okolností.
  • S vybranými uchádzačmi sa spojíme a upresníme si detaily.
  • Pohovor je pre nás obojstrannou príležitosťou, aby sme sa mohli lepšie spoznať.
  • O výsledku pohovoru ťa budeme čo najskôr informovať. Úspešní kandidáti dostanú pracovnú ponuku.
  • Kontakt

    Petra Malíková

    Recruiter

    [email protected]

    Zaujala ťa pracovná pozícia?

    Ozvi sa nám!
    Mám záujem

    Podobné pozície

    Všetky voľné pozície