Miesto práce
Žilina
Mzda
860 - 2 000 EUR/mesiacMinimálna garantovaná mzda na pozícii je 832€, priemerne dosahovaná mesačná mzda sa pohybuje na úrovni 860€ a viac
Termín nástupu
dohodou
Pracovný pomer
plný úväzok

Operátor call centra pre zákazníkov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou dynamického a stále sa rozrastajúceho tímu telekomunikačných špecialistov. Pomôžte nám zlepšiť zákaznícku skúsenosť a ukážte naším zákazníkom, že sme skutočnou jednotkou na trhu. Ku každému zákazníkovi pristupujeme osobitne a hľadáme tie najlepšie riešenia. Odporúčame len to, čo máme sami vyskúšané.

Pre nášho partnera Spoločnosť Greg Hamm, s.r.o. obsadzujeme pozíciu Operátor call centra pre zákazníkov.

Čo na Váš čaká:

  • starostlivosť o pridelenú bázu zákazníkov
  • poskytovanie odborného poradenstva, informovanie o produktoch, cenách a poskytovaných službách.
  • aktívne telefonické oslovovanie zákazníkov za účelom ponuky produktov a služieb
  • riešenie prichádzajúcich servisných požiadaviek a ich evidencia

  • Od úspešného kandidáta očakávame

  • prozákaznícky prístup a príjemné vystupovanie
  • schopnosť budovať obchodné vzťahy
  • pozitívne naladenie a energiu
  • zodpovednosť a svedomitosť
  • vytrvalosť a hlad po úspechu
  • ochotu učiť sa a posúvať sa ďalej
  • hľadať spôsoby ako ÁNO a nie dôvody prečo nie

  • Nemusíte mať žiadne obavy, na všetko Vás zaškolíme a v prípade nejasností sa vždy môžete obrátiť na skúsenejšieho kolegu alebo nadriadeného, ktorý Vás v tom nenechajú samých. Sme jeden tím a len spoločne tvoríme úspešný celok.

    Sme jednotkou na trhu a odmeníme každého, kto nám pomáha napredovať. Svoju výplatu máte vo vlastných rukách. Naši najlepší špecialisti si vďaka svojej šikovnosti dokážu zarobiť až 2000€ .

    Sme súčasťou najlepšieho operátora na trhu a naše call centrá sú pre zákazníkov k dispozícii takmer nonstop, avšak pracovali by ste len počas pracovných dní, víkendy a sviatky máte voľno.

    Čo Vám ponúkame:

  • Zamestnaneckú zľavu na mobilný paušál, internet a pevnú linku
  • Pravidelné súťaže o vecné ceny (poukážky, dovolenky...)
  • Stravné lístky
  • Predajné a argumentačné školenia na firemné náklady
  • Zamestnanecké teambuildingové akcie
  • Získanie skúseností v oblasti predaja a starostlivosti o zákazníka

  • Informácie o výberovom konaní

    Ak vás ponuka zaujala, pošlite nám svoje CV.

    Uvedená pozícia je ponúkaná zmluvným partnerom Slovak Telekom, ktorým je spoločnosť Spoločnosť Greg Hamm promotions, s.r.o.
    Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

    Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské s maturitou

    Pozícia je vhodná pre absolventa

    Áno

    Informácie o spoločnosti

    Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

    Počet zamestnancov

    1000 a viac zamestnancov

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Partneri Slovak Telekom 5
    E-mail: poslať životopis
    ID: 4420729  Dátum zverejnenia: 26.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 860 EUR/mesiac