Špecialista/-ka B2B marketingu

plný úväzok

Bajkalská 28, Ružinov

Od 1 700 EUR/mesiac

Koho hľadáme:

  • Proaktívnu osobnosť, ktorá má chuť a odhodlanie pretvárať svet okolo seba
  • Kolegu s orientáciou na zákazníka (interného a externého), ktorý dokáže pochopiť a rozvíjať ich potreby
  • Schopného tímového hráča, ktorý dokáže pracovať na viacerých projektoch
  • Človeka, ktorý chce dosahovať merateľné výsledky

Hlavná náplň práce:

  • Príprava a realizácia digitálnych i  marketingových aktivít (ATL&BTL kampane, webináre, ...) pre firemných zákazníkov v spolupráci s odborníkmi na dané produkty a komerčnú stratégiu
  • Koordinácia tvorby marketingového obsahu pre firemných zákazníkov prostredníctvom širokého rozsahu kanálov (web, email, sociálne siete, odborné články, podcasty a pod.) za účelom zvýšenia povedomia o službách, nárastu obchodných príležitostí, podpory predaja a posilnenia zákazníckej spokojnosti
  • Komunikácia s agentúrami k príprave marketingovej komunikácie a nastavení mediálneho mixu
  • Zabezpečenie konzistentnosti marketingových materiálov z pohľadu komunikačnej stratégie a značky
  • Sledovanie výkonnostných ukazovateľov kampaní a ich vyhodnocovanie
  • Spolupráca s partnermi a tretími stranami na spoločných kampaniach
  • Spolupráca na medzinárodných projektoch v skupine Deutsche Telekom a možnosť medzinárodného zdieľania skúseností

Požiadavky na vhodného kandidáta:

  • Minimálne 2-ročná prax v oblasti marketingovej komunikácie
  • Minimálne 2-ročná prax v oblasti digitálneho marketingu
  • Aktívna znalosť anglického jazyka

 Nasledovné požiadavky sú výhodou, no nie podmienkou:

  • Skúsenosti v oblasti segmentu B2B zákazníkov
  • Skúsenosti s prácou s digitálnymi marketingovými nástrojmi (Bloomreach/Exponea, Hubspot, SalesForce)
  • Skúsenosti s web analytickými nástrojmi
  • Skúsenosti s prácou v grafických nástrojoch
  • Skúsenosti s agilnými princípmi fungovania
  • Znalosti reklamných systémov Google Ads, Facebook Ads, Adform ...

Čo Vám ponúkame:

  • Smartphone: Vyberte si telefón a získajte naňho kompenzáciu každé 3 roky až do 900 €.
  • Zamestnanecký paušál: Dátujte neobmedzene, telefonujte a SMSkujte za zvýhodnenú cenu na súkromné či pracovné účely.
  • Bonusy a odmeny: Šikovnosť sa cení! A to odmenami za individuálny výkon. Navyše, ak sa firme bude dariť, máte šancu získať aj ročný bonus do výšky 15 %.
  • Telekom zľavy: Využite znížené ceny našich produktov a služieb pre rodinu a blízkych.
  • Zľavy u partnerov: Užite si zľavy na nákup produktov a služieb u našich partnerov.
  • Flexibilná pracovná doba: Zvyčajne pracujeme office vs. home-office 60:40, prispôsobte prácu svojim potrebám.
  • Dovolenka a oddych: Relaxujte so 4 dňami osobného voľna navyše.
  • MultiSport: Športujte alebo relaxujte so svojimi najbližšími zadarmo či so zľavami vďaka karte MultiSport.
  • Náhrada príjmu počas PN: Pri dočasnej PNke trvajúcej max. 2 týždne vám nahradíme príjem vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu.
  • Zdravotná starostlivosť: Dbajte o svoje zdravie za zvýhodnenú cenu s nadštandardnou starostlivosťou v našom zmluvnom zariadení.
  • Vzdelávanie a rozvoj: Rozšírte svoje obzory s internou T-Univerzitou, ktorá ponúka bohatý výber kurzov.
  • Pomoc pri životnej situácii: Skúša vás život? Podporíme vás jednorazovou finančnou pomocou pri nepriaznivej životnej situácii.
  • Psychologická poradňa: Čelíte ťažkostiam v súkromnom alebo v pracovnom živote? Zdôverte sa odborníkovi anonymne cez telefón alebo online.
  • Gastro karta: Pochutnajte si na skvelom obede s príspevkom 4,50 € na každý pracovný deň.
  • Rekreačný príspevok: Budete s nami 2 roky? Príspevok na rekreáciu máte vo vrecku.
  • Dôchodkové sporenie: Pripravte sa na jeseň života s príspevkom na poistenie už po prvých 3 mesiacoch u nás.

Kontakt

Martina Snížek

Recruiter

[email protected]

Zaujala ťa pracovná pozícia?

Ozvi sa nám!
Mám záujem

Podobné pozície

Všetky voľné pozície