Miesto práce
Prešov
Mzda
1 600 EUR/mesiacPriemerná mzda na danej pozícii je 2000 – 2500 EUR
Pracovný pomer
živnosť

Manager obchodnej skupiny v Telekom Doma – Pobočka Prešov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho partnera Spoločnosť Manuvia obsadzujeme pozíciu Manager obchodnej skupiny v Telekom Doma – Pobočka Prešov.

  • vybudovanie obchodného tímu
  • priama zodpovednosť za výsledky pobočky
  • podpora riaditeľa predajného kanálu pri napĺňaní obchodnej stratégie
  • koordinuje obchodné aktivity pobočky
  • monitoruje a koordinuje riadenie lokalitného plánu pobočky
  • spolupracuje pri tvorbe plánu a jeho rozdelenie na jednotlivých predajcov
  • zodpovedá za rozvoj kvality predajných zručnosti obchodného tímu/ školenia
  • spolupracuje pri tvorbe manažérskych nástrojov pre obchodný tím

Spoločnosť Slovak Telekom je najväčší slovenský multimediálny operátor, s dlhoročnými skúsenosťami a zodpovedným prístupom k podnikaniu. Pod značkou Telekom ponúka jednotlivcom, domácnostiam i firemným zákazníkom produkty a služby pevnej i mobilnej telekomunikačnej siete. Na trh prináša inovatívne riešenia, najnovšie technologické trendy a medzinárodne poznatky.

Skúsenosti s D2D predajom - NEVYHNUTNÉ.
Minimálne 1 rok - priamy predaj D2D - Energetika, Telco produkty

Telekom Doma je nadštandardná služba, ktorá prináša zákazníkom novú úroveň obsluhy v pohodlí domova. Zákazníci nemusia nikam chodiť a čakať. Profesionálny tím Osobných predajcov najlepšie pozná lokálne technológie a má pre zákazníkov najvýhodnejšie riešenia. Zákazníci sa môžu spoľahnúť na serióznosť silnej značky a rýchlosť inštalácie. A to všetko u nich Doma!

  • Osobný a profesijný rozvoj
  • Motivačné finančné ohodnotenie
  • Automobil aj na súkromné účely
  • Služobný tablet
  • Firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

Iné výhody:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • orientácia na ciele
  • inovatívny prístup
  • odolnosť voči stresu, vysoké pracovné nasadenie
  • iniciatíva a proaktívny prístup
  • flexibilita
  • excelentné komunikačné a prezentačné zručnosti
  • lektorské zručnosti - skúsenosti s predajnými školeniami
  • predajné zručnosti
  • tímová spolupráca

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Partneri Slovak Telekom
E-mail: poslať životopis
ID: 4194561  Dátum zverejnenia: 24.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac