Poradíme Vám?
Miesto práce
Vranov nad Topľou
Mzda
740 EUR/mesiac+ bonus podľa výkonu (v závislosti od plnenia plánov)
Termín nástupu
ASAP
Pracovný pomer
plný úväzok

Telefonický predajca, Artluk plus

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho partnera Spoločnosť Artluk plus, s.r.o., obsadzujeme pozíciu Telefonického predajcu. Spoločnosť Artluk plus, s.r.o., si taktiež vyhradzuje právo do ďalšieho kola výberu, t.j. k osobným pohovorom, pozývať len vybraných uchádzačov.

Do nášho tímu hľadáme šikovných, komunikatívnych ľudí pre telefonický predaj produktov spoločnosti Slovak Telekom. Predpokladom úspechu je silná, pozitívna, svedomitá osobnosť s dobrými komunikačnými schopnosťami. Náplňou práce je aktívne telefonické oslovovanie potenciálnych alebo existujúcich klientov z internej databázy, za účelom ponuky produktov a služieb, ich evidencia v systéme spoločnosti, poskytovanie odborného poradenstva klientom, informovanie o produktoch, cenách a poskytovaných službách. Práca je vhodná aj pre absolventov.

• motivačné finančné ohodnotenie
• zlepšenie komunikačných a predajných zručností
• predajné a argumentačné školenia na firemné náklady
• získanie skúseností v oblasti predaja
• zamestnanecké teambuildingové akcie a výhody,
• príjemné moderné pracovné prostredie a kolektív
• práca v stabilnej a neustále sa rozširujúcej spoločnosti
• možnosť kariérneho rastu

Zaujala vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár.
Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.
Následne sa vám čo najskôr ozveme s informáciou o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od úspešného kandidáta očakávame:

  • komunikačné zručnosti, spoľahlivosť,
  • pracovné nasadenie, samostatnosť,
  • príjemné vystupovanie, vytrvalosť,
  • orientáciu na plnenie stanovených cieľov,
  • prax v oblasti predaja je výhodou,
  • aktívny prístup a dôslednosť.
V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor. Do predmetu správy prosím uveďte mesto, ktoré Vám vyhovuje. Uvedená pozícia je ponúkaná zmluvným partnerom Slovak Telekom, ktorým je spoločnosť Artluk plus s.r.o. Za pochopenie ďakujeme.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
P.O.Box 75
820 16 Bratislava 216
ID: 4177783  Dátum zverejnenia: 7.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 740 EUR/mesiac