Poradíme Vám?
Miesto práce
Nitriansky kraj
Mzda
1 200 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda od 1.600 EUR
Termín nástupu
čo najskôr
Pracovný pomer
živnosť

Špecialista pre predaj biznis zákazníkom

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho partnera Spoločnosť Manuvia obsadzujeme pozíciu Špecialista pre predaj biznis zákazníkom pre malých a stredných podnikateľov.

Rád zdolávate výzvy? Chcete sa naučiť, ako sa robí biznis v medzinárodnej spoločnosti, ktorá hrá prvú ligu? Tak ste tu správne.

Práve hľadáme kolegu do tímu akvizícií biznis zákazníkov pre VSE segment, ktorého zodpovednosť bude:
  • Analyzovať potreby potenciálnych VSE zákazníkov, prezentovať a predávať riešenia produktov a služieb spoločnosti Slovak Telekom, a.s..
  • Realizovať stretnutia so zákazníkmi na základe pridelenej a získanej databázy.
  • Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov.
  • Zodpovedať za plnenie plánu predaja prostredníctvom zazmluvnenia nových zákazníkov resp. opätovného získania zákazníka.
  • Uzatvárať obchodné prípady s novými firemnými zákazníkmi.

Dovoľujeme si upozorniť vážených uchádzačov, že obsadzovaná pracovná pozícia je pre nášho autorizovaného partnera Manuvia, ktorý ponúka nasledovné výhody:

  • zaujímavá práca v mladom a dynamickom kolektíve
  • nadpriemerné platové ohodnotenie
  • firemné akcie – team building (rôzne kultúrne, športové a relaxačné vyžitie)
  • podpora zo strany ST (mobilný telefón + notebook)
  • úplné know-how a osobitý prístup
  • všetky pracovné pomôcky potrebné na výkon práce

Ďakujeme, že ste sa dočítali až sem! Vážime si to. Tešíme sa na Vašu reakciu - zaslanie profesného životopisu na adresu: [email protected]

Zaujala vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár.
Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.
Následne sa vám čo najskôr ozveme s informáciou o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

Hľadáme kolegu, ktorý má obchodného ducha a silné komunikačné zručnosti. Rád sa učí nové vecí a rád sa podelí o svoje doterajšie skúseností z obchodu.

Na pohovore nás bude zaujímať:
  • Predajné a komunikačné zručnosti.
  • Skúsenosti s predajom a analyzovaním potrieb zákazníka.
  • Schopnosť aktívne počúvať, schopnosť riešiť problémy.
  • Proaktívny prístup.

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Partneri Slovak Telekom 2
E-mail: poslať životopis
ID: 4149010  Dátum zverejnenia: 25.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac