Počuli ste, že práca technika je nudná?
U nás je to inak
Vždy som na inom mieste a hľadám najlepšie riešenia pre zákazníkov.
Zoltán, technik telekomunikačných služieb a sietí
Miesto práce
Bajkalská 28, Ružinov
Mzda
Od 2 700 EUR/měsíc
Pracovný pomer
plný úvazek

Expert pre transformáciu

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do nášho tímu IT4IT na Sekcii Core IT hľadáme nového kolegu na pozíciu Transformačný expert. Na tejto pozícii sa budete aktívne podieľať na definovaní a implementácii agilnej a digitálnej IT transformácii.

Náplň práce:

-Vyhľadávanie možností pre transformačné programy v oblasti Core IT s cieľom implementácie agilnej a digitálnej IT transformácie

  • Prípravu špecifikácie navrhovaných realizovaných zmien a funkcií ako zadania pre výberové konania pri ich realizácii
  • Projektovo, formou agilných metód, riadiť transformačné aktivity zverenej oblasti s cieľom zabezpečiť implementáciu celofiremnej stratégie
  • Zabezpečenie efektívnej účasti hlavných stakeholderov a komunikácie pre zverené transformačné aktivity
  • Spolupráca so spoločnosťami zo skupiny Deutsche Telekom pri dosahovaní očakávaných synergií v oblasti digitálnej agilnej a digitálnej IT transformácie v rámci skupiny
  • Spolupráca s externými dodávateľmi a internými útvarmi podieľajúcimi sa na implementácii transformačných aktivít
  • Koordinácia a presadzovanie odsúhlasených transformačných a optimalizačných aktivít formou agilných dodávok
  • Plánovanie, monitorovanie a ovplyvňovanie kvalitatívnych kritérií plnenia cieľov zverených aktivít a súčasne identifikovanie, monitorovanie a minimalizovanie rizík spojených s realizáciou cieľov
  • Plánovanie a komunikácia v rámci projektových tímov a voči všetkým účastníkom projektov s cieľom zabezpečiť zodpovedajúcu informovanosť
  • Plnenie cieľov a časového plánu implementácie a zodpovednosť za výsledky a rozhodnutia vykonané v rámci zverených aktivít
  • Príprava Business Case, plánovanie rozpočtu, riadenie jeho čerpania a zodpovednosť za jeho pravidelnú kontrolu s cieľom minimalizovať náklady pre spoločnosť
  • Priamy vplyv na čerpanie CAPEX a OPEX a zabezpečenie úspor prostredníctvom plnenia KPIs
  • Podieľanie sa na aktivitách a systémových riešeniach riadených skupinou Deutsche Telekom a súčasne vyhľadávať a udržiavať kontakty pre zverenú oblasť v rámci skupiny Deutsche Telekom

    Čo úspešnému kandidátovi nesmie chýbať:

    -Vysoká úroveň komunikačných a prezentačných zručností (v grafickej/písanej aj verbálnej forme)

  • Ukončené Vysokoškolské vzdelanie technického prípadne ekonomického smeru
  • Znalosti IT technológií a aplikácií z oblasti BSS, OSS, ERP, atď...
  • Viacročná prax v oblasti prevádzky/developmentu v IT/telco sektore
  • Skúsenosť s riadením projektov a vedením ľudí
  • Znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni
  • Vyjednávacie zručnosti

    Čo ponúkame?

    -Prácu u #2 Najzamestnávateľa v kategórii IT a Telekomunikácie.

  • Mobil podľa vášho výberu – iPhone, Samsung, značka je len na vás.
  • Neobmedzený paušál na pracovné účely
  • Ročnú odmena do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
  • Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
  • Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu - 4 dni voľna navyše (sick day)
  • Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
  • Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
  • Možnosť osobného a kariérneho rozvoja
  • Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
  • Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
  • Zľavy na produkty a služby našich partnerov
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
  • Kompenzáciu pri práceneschopnosti

Informace o náboru

Zaujala vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár.
Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.
Následne sa vám čo najskôr ozveme s informáciou o ďalšom postupe.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

technický alebo ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Informácie o spoločnosti

Stručná charakteristika společnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Slovak Telekom, a.s.
P.O.Box 75
820 16 Bratislava 216
ID: 4087035  Dátum zverejnenia: 21.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 700 EUR/měsíc