Hovoria vám, že je nemožné skĺbiť kariéru a záľuby?
U nás je to inak
Vďaka flexibilite mám čas na seba aj na prácu, nech som kdekoľvek.
Michal Dulanský, expert controllingu
Miesto práce
Bratislava
Mzda
2 500 EUR/mesiac+ individuálny bonus
Termín nástupu
asap
Pracovný pomer
plný úväzok

Commercial business expert

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozhodujeme sa na základe dát. Inak to ani nejde, ak chceme robiť dobré biznisové rozhodnutia. Teraz hľadáme CVM experta (customer value management), ktorý nám s tým pomôže.

Poďte s nami v tíme fixných a FMC služieb zvyšovať zákaznícku hodnotu. Poďte navrhovať, ako zákazníkom ponúkať tie správne služby v správnom čase a na správnom mieste. Budete mať tak priamy dosah na komerčné aktivity najväčšieho telekomunikačného operátora na Slovensku.

Čomu sa budete venovať:
  • Analyzovaniu dát o zákazníkoch, príprave podkladov a odporúčaní k biznis rozhodnutiam.
  • Definovaniu finančných dopadov plánovaných aj uskutočnených kampaní.
  • Hľadaniu správnej ponuky v správnom čase na správnom mieste a za správnu cenu v celom zákazníckom cykle s cieľom zvyšovania spokojnosti a hodnoty zákazníka.
  • Vyhľadávaniu biznis príležitostí na základe chápania vzťahov medzi dátami a telco trhom.
  • Vytváraniu služieb a ponúk pre státisíce zákazníkov.

Sme #2 Najzamestnávateľ v kategórii IT a Telekomunikácie.

Sme veľká korporácia so stabilným zázemím, prostriedkami… áno, aj procesmi. Každému sa ale snažíme vychádzať v ústrety. A o svojich ľudí sa vieme postarať
Vďaka tomu vám môžeme sľúbiť:
  • Mobil podľa vášho výberu – iPhone, Samsung, značka je len na vás.
  • Neobmedzený paušál na pracovné účely
  • Ročnú odmena do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
  • Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
  • Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu - 4 dni voľna navyše (sick day)
  • Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
  • Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
  • Možnosť osobného a kariérneho rozvoja
  • Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
  • Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
  • Zľavy na produkty a služby našich partnerov
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
  • Kompenzáciu pri práceneschopnosti

Zaujala vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár.
Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.
Následne sa vám čo najskôr ozveme s informáciou o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Potrebujeme kolegu, ktorého láka samostatná práca, ktorej výsledky sú rýchlo hmatateľné. V našej spoločnosti je veľký priestor na sebarealizáciu, vytváranie vlastných nápadov a udávanie trendov na trhu u slovenského telco leadra.
Môžeme vám sľúbiť, že to nebude ľahké, ale aj to, že to bude zábava.

Na pohovore nás bude zaujímať:
  • Schopnosť tvoriť z dát informácie a biznis závery
  • Schopnosť definovať stratégiu produktov v kontexte trhu a firemnej vízie
  • Vedieť analyticky, ale aj kvalitatívne podložiť svoju argumentáciu
  • Analytické aj syntetické myslenie, argumentačná zručnosť
  • Schopnosť diskutovať a prezentovať v angličtine
  • Skúsenosť v oblasti segmentového manažmentu min.2 roky
  • Skúsenosti s SQL výhodou.

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
P.O.Box 75
820 16 Bratislava 216

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Kvaková
E-mail: poslať životopis
ID: 4025010  Dátum zverejnenia: 15.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac