Hovoria vám, že je nemožné skĺbiť kariéru a záľuby?
U nás je to inak
Vďaka flexibilite mám čas na seba aj na prácu, nech som kdekoľvek.
Michal Dulanský, expert controllingu
Miesto práce
Bratislava
Mzda
1 200 EUR/mesiac+ individuálny bonus.
Termín nástupu
dohodou
Pracovný pomer
plný úväzok, skrátený úväzok

Špecialista zákazníckej skúsenosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

U nás v Slovak Telekome na oddelení Trnasformácie riešime komplexnú dátovú analytiku priskumov zákaznickej skúsenosti (CX). Ak rozumiete číslam a dokážete ich premieňať na jasné odporúčania, ako veci robiť inak, pridajte sa k nám. Odmenou vám bude práca v srdci úspešnej nadnárodnej firmy a vymakaný tím, ktorý si prácu vie užiť. Hľadáme nového kolegu, ktorý dokáže ovplyvňovať realitu firmy svojimi vlastnými schopnosťami a rád vymýšľa spôsoby, ako by sa veci dali robiť efektívnejšie.
Čomu sa budete venovať:
  • Spolupracovať na vývoji aplikácie zodpovednej na zisťovanie spokojnosti zákazníkov s dopadom na vývoj reportingu v danej oblasti (spojené aj s implementáciou na nového systému merania CX)
  • Spoluprácovať s internými zákazníkmi z prvej línie (shopy, call centrum, a pod)
  • Vykonávať pravidelný reporting a analýzu výsledkov sledovaných ukazovateľov v oblasti zákaznickej skúsenosti
  • Pripravovať týždenný workshop pre najvyššie vedenie spoločnosti ohladom vývoja CX a hlavných faktorov ovplyvňujúcich CX (po všetkých interakčných kanáloch)
  • Identifikovať problémové miesta a predkladať návrhy na zlepšenie

Pozícia je vhodná aj pre absolventa alebo študenta externého štúdia končiacého ročníka.

Sme veľká korporácia sa stabilným zázemím, prostriedkami… áno, aj procesmi. Každému sa ale snažíme vychádzať v ústrety. A o svojich ľudí sa vieme postarať
Vďaka tomu vám môžeme sľúbiť:
  • Mobil podľa vášho výberu
  • Neobmedzený paušál na pracovné účely
  • Ročnú odmenu do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
  • Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
  • Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
  • 4 dni voľna navyše (sick day)
  • Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
  • Možnosť osobného a kariérneho rozvoja.
  • Pravidelné firemné podujatia.
  • Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie

Zaujala vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár.
Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.
Následne sa vám čo najskôr ozveme s informáciou o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Potrebujeme kolegu, ktorého láka samostatná práca, ktorej výsledky sú rýchlo hmatateľné.
Schopnosti a zručnosti, bez ktorých sa na tejto pozícii nezaobídete:
  • analýza dát a interpretácia
  • kritické myslenie a argumentačná zručnosť
  • zmysel pre dôslednosť
  • koordinačné schopnosti a schopnosť prioritizováť
  • chuť učiť sa nové veci

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
P.O.Box 75
820 16 Bratislava 216

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Kvaková
E-mail: poslať životopis
ID: 4018537  Dátum zverejnenia: 11.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac