Miesto práce
Šamorín
Mzda
Od 1 250 EUR/mesiacgarantovaná mzda 770€ + motivačná variabilná zložka mzdy
Termín nástupu
ihned
Pracovný pomer

Špecialista starostlivosti o zákazníka - značková predajňa Šamorín

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práve hľadáme posilu – predajcu do Telekom centra pre nášho obchodného partnera Mobile Trade, s.r.o. (tzn. na značkovú predajňu).

úryvok z hodnotenia zákazníka:
"Rada vyjadrím svoju absolútnu spokojnosť s obsluhou pri poslednej návšteve vašej predajne. Mimoriadna vďaka patrí mladému pánovi, ktorý sa mi venoval, bol neuveriteľne milý a ústretový. Všetko mi trpezlivo vysvetlil a nesmierne pomohol. Srdečne Ďakujem!"

Pracujte v tíme, ktorý je aktívny a mladý. Užite si výhody spojené s prácou pre Slovak Telekom a staňte sa telekomunikačným špecialistom, ktorý je pripravený pomáhať každému zákazníkovi.

Získajte služby a produkty, ktoré reprezentujú moderné technologické trendy a buďte súčasťou Magenta family.

Všetko vás naučíme a nenecháme vás v tom osamote, ani počas dní, ktoré sú náročné. Sme jeden tím a spolu tvoríme Slovak Telekom.
Našli ste sa v tomto texte? Potom pokračujte v čítaní!

Čo bude vašou prácou
• Inšpirovať a pomáhať.
• Prezentovať a aktívne predávať naše produkty a služby.
• Hľadať zákazníkom riešenia šité na mieru.
• Odpovedať na otázky a pomáhať riešiť ich požiadavky a potreby.
• Pomáhať s drobnými technickými úkonmi, napríklad s inštaláciou aplikácie.
• Súťažiť o odmeny a užívať si prácu s ľuďmi.

Čo vám ponúkame
Sme jednotkou na trhu a odmeníme každého, kto nám pomáha napredovať. Naši najlepší špecialisti si vďaka odmenám môžu zarobiť až 2 000 € mesačne. A okrem štedrých bonusov majú pred sebou kariéru, ktorá ich môže posunúť až na miesto regionálnych koordinátorov.

Nástupná mzda je 1250€ - výška garantovanej mzdy je 770€ + motivačná zložka mzdy. V závislosti od výkonu možnosť dosiahnuť aj vyšší príjem – obmedzenie na maximálnu výšku vyplatenej čiastky neexistuje. Najšikovnejší kolegovia si dokážu zarobiť aj 2.000€ na bonusoch.
• Prácu pre jedného z TOP zamestnávateľov na Slovensku.
• Sme jeden tím a sme v tom všetci spolu. Od začiatku máte k dispozícii trénerov,
mentorov, koučov, shop manažérov a ďalších kolegov, ktorí vám radi pomôžu a budú
vám oporou.
• Koľko si zarobíte, záleží len na vás. Nemáme hornú hranicu. Maximálny strop na
vyplácanie variabilnej zložky neexistuje. Naši najlepší špecialisti si dokážu zarobiť
až 2 000 € mesačne.
• Dávame vám priestor pre kariérny rast – mnohí naši kouči, tréneri, vedúci zmien a
dokonca regionálni koordinátori začínali ako predajcovia.
• Hlavná je chuť učiť sa.

A to nie je všetko

• Zamestnanecký paušál: Datujte neobmedzene, telefonujte a SMSkujte za zvýhodnenú
cenu na súkromné či pracovné účely.
• Bonusy a odmeny: Šikovnosť sa cení! A to odmenami za individuálny výkon.
• Motivačné súťaže o vecné ceny a rôzne pobyty.
• Telekom zľavy: Využite znížené ceny našich produktov a služieb pre rodinu a blízkych.
• Zľavy u partnerov: Užite si zľavy na nákup produktov a služieb u našich partnerov.
• MultiSport: Športujte alebo relaxujte so svojimi najbližšími zadarmo či so zľavami
vďaka karte MultiSport.
• Gastro karta: Pochutnajte si na skvelom obede s príspevkom 4,50 € na každý pracovný
deň.

Kontakt pre zaslanie profesného životopisu na adresu:[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

Viac ako vzdelanie uprednostňujeme komunikáciu, tou sa zaoberáme, ponúkame jej varianty a zabezpečujeme jej servis. Po nástupe zabezpečíme s plnou podporou našich špecialistov osobný rast, systém prepracovaných odborných školení a plnú etabláciu v komunikačných trendoch, znalosti našich produktov na úrovni odborného špecialistu. Psychológia predajcu, odborné znalosti, vlastné know how ako aj osobnosť je ideálna kombinácia ktorú rozvíjame systémom profesných školení. Člen nášho tímu je individuálna osobnosť, originál v komunikácii s klientom ktorý dokáže poradiť, usmerniť, nastaviť, vyzdvihnúť, analyzovať, odporučiť, kalkulovať, zabezpečiť, predať, poskytnúť ale aj optimalizovať, riešiť, pochopiť, vysvetliť.

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4010599  Dátum zverejnenia: 13.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac