Žijete v presvedčení, že práca v korporácii je stereotyp?
U nás je to inak
Oceňujem voľnosť a priestor na inovácie, ktorý mám.
Janka, špecialistka online marketingu
Miesto práce
Bratislava
Mzda
1 800 EUR/mesiac
Termín nástupu
15.11.2020
Pracovný pomer
plný úväzok

Špecialista segmentového manažmentu- služby pevnej siete

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceme, aby naše produkty a služby pre našich zákazníkov boli najlepšie. Teraz hľadáme segmentového špecialistu, ktorý nám s tým pomôže.

Poďte s nami riadiť segment pevných rezidenčných služieb a zvyšovať zákaznícku hodnotu. Vytvárajte s nami produkty a služby pre státisíce zákazníkov.

Čomu sa budete venovať:
  • Porozumeniu potrebám zákazníka.
  • Porovnávaniu konkurencie.
  • Vytváraniu ponúk našich služieb a produktov.
  • Navrhovaniu spôsobu, akým sa majú predávať.
  • Vyhodnoteniu úspešnosti produktov a propozícií a návrhu ďalších zmien.

Sme veľká korporácia sa stabilným zázemím, prostriedkami… áno, aj procesmi. Každému sa ale snažíme vychádzať v ústrety. A o svojich ľudí sa vieme postarať
Vďaka tomu vám môžeme sľúbiť:
  • Mobil podľa vášho výberu
  • Neobmedzený paušál na pracovné účely
  • Ročnú odmenu do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
  • Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
  • Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
  • 4 dni voľna navyše (sick day)
  • Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
  • Možnosť osobného a kariérneho rozvoja.
  • Pravidelné firemné podujatia.
  • Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie

Zaujala vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár.
Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.
Následne sa vám čo najskôr ozveme s informáciou o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
P.O.Box 75
820 16 Bratislava 216

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Kvaková
E-mail: poslať životopis
ID: 3978304  Dátum zverejnenia: 29.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac