Myslíte si, že práca u operátora je len o paušáloch a mobiloch?
U nás je to inak
Pracujem na vývoji nových technológií, ktoré posúvajú svet telekomunikácií vpred.
Tibor, špecialista rozvoja ICT infraštruktúry
Miesto práce
Bratislava
Mzda
2 200 EUR/mesiac
Termín nástupu
dohodou
Pracovný pomer
plný úväzok

Sr.špecialista software vývoja

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu IT integrácie a Operations Support System hľadáme novú posilu, ktorá bude zodpovedná za vývoj Software aplikácií v našej spoločnosti. Ak máš skúsenosti v tejto oblasti a rád by si sa v nej aj naďalej rozvíjal, tak využi príležitosť pridať sa do nášho tímu.

Čomu sa budete venovať
  • Analyzovať a vyvíjať Software aplikácie nad relačnou databázou v oblasti zriaďovania telco služieb.
  • Podieľať sa na analýze a dizajne požiadaviek prevažne v rámci väčšieho tímu.
  • Implementovať a uskutočňovať systémové testovanie daných požiadaviek.

Koho hľadáme
Potrebujeme:
  • Skúsenosti so stavbou RESTful APIs a porozumenie REST princípov
  • Skúsenosti s Java (8 +), Spring Framework, Spring Boot a Spring Cloud
  • Vedomosti o princípoch Mikroservices design
  • Skúsenosti s DevOps technológiami, Kubernetes, Docker
Poteší nás skúsenosť s:
  • GIT, GitLab CI/CD pipelines
  • Elasticsearch, Kibana a Apache Kafka
  • NodeJS, Go, Python alebo iné back-end jazyky
  • TIBCO Products, WSO2 AM API Gateway
Bude sa hodiť i analytické myslenie, dôslednosť, zameranie na detail, time-management, spoľahlivosť, odolnost voči stresu.

Čo vám ponúkame
  • Mobil podľa vášho výberu – iPhone, Samsung, značka je len na vás.
  • Neobmedzený paušál na pracovné účely
  • Ročná odmena do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
  • Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
  • Flexibilná pracovná doba a možnosť práce z domu - 4 dni voľna navyše (sick day)
  • Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
  • Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
  • Možnosť osobného a kariérneho rozvoja
  • Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
  • Široká ponuka benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
  • Zľavy na produkty a služby našich partnerov
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
  • Kompenzácia pri práceneschopnosti

Zaujala vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár.
Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.
Následne sa vám čo najskôr ozveme s informáciou o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
P.O.Box 75
820 16 Bratislava 216
ID: 3971280  Dátum zverejnenia: 21.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac