Tvrdili Vám, že prácou na infolinke nezarobíte?
U nás je to inak
Mám stabilný motivujúci príjem a množstvo skvelých benefitov.
Ivana, reprezentantka call centra
Miesto práce
Bratislava
Mzda
750 EUR/mesiac
Termín nástupu
1.11.2020
Pracovný pomer
plný úväzok

Špecializovaný reprezentant pre winback a retenciu

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čomu sa budete venovať
Tím retencie a hrá dôležitú rolu v životnom cykle našich zákazníkov. Sme s nimi v dennom kontakte a vieme im ponúknuť tie správne produkty, ktoré práve potrebujú.
Na tejto pozícii posilníte náš obchodný tím v:
  • komunikácii so zákazníkmi v oblasti využívaných produktov a služieb,
  • v telefonickom kontakte s pridelenými zákazníkmi za účelom udržania zákazníka,
  • špeciálnych ponukách produktov a služieb pre zákazníkov za účelom ich udržania,
  • odporúčaní alternatívnych produktov a služieb existujúcim a novým zákazníkom,
  • administratívnom spracovaní produktov a služieb v zákazníckom systéme spoločnosti.

Koho hľadáme
Na tejto pozícii využijete hlavne Vašu:
  • flexibilitu v komunikácii, predaji a v práci so zákazníkom,
  • veľmi dobrý verbálny a príjemný hlasový prejav,
  • pro-zákaznícku orientáciu,
  • stresovú odolnosť a zodpovednosť,
  • skúsenosti s prácou so zákazníkom sú vítané,
  • znalosť práce s MS Office.

Čo vám ponúkame
  • stabilnú prácu v tíme s priateľskou atmosférou a motivujúcim ohodnotením
  • výšku svojej mzdy si viete sami ovplyvniť
  • mobil podľa vášho výberu a neobmedzený paušál na pracovné účely
  • Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, internet, Deezer a ďalšie)
  • stravné v hodnote 4,50 €/deň
  • zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
  • možnosť osobného a kariérneho rozvoja- prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
  • širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
  • zľavy na služby a produkty našich partnerov

Zaujala vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár.
Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.
Následne sa vám čo najskôr ozveme s informáciou o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
P.O.Box 75
820 16 Bratislava 216

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Kvaková
E-mail: poslať životopis
ID: 3968942  Dátum zverejnenia: 16.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac