Hovoria vám, že je nemožné skĺbiť kariéru a záľuby?
U nás je to inak
Vďaka flexibilite mám čas na seba aj na prácu, nech som kdekoľvek.
Michal Dulanský, expert controllingu
Miesto práce
Rožňava
Mzda
1 100 EUR/mesiac
Termín nástupu
ASAP
Pracovný pomer
plný úväzok

Servisný pracovník - Rožňava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • technická podpora pobočiek v oblasti IT
  • zabezpečenie bezporuchovej prevádzky pridelených systémov a stability IT systémov
  • aktívna komunikácia s pobočkami, metodická podpora, poskytovanie podpory a odborného poradenstva
  • IT podpora užívateľov pri riešení SW/ HW problémov, analýza problémov, ich prevencia
  • aktívna komunikácia s IT oddelením v centrále, udržovanie dobrých vzťahov
  • samostatné servisné zásahy, údržba a administrácia dodanej techniky a technológie
  • starostlivosť o HW, SW, GW aplikácie a telekomunikačné služby (internet, hlas a dáta), práca s výpočtovou technikou (inštalácia a konfigurácie HW + SW),
  • aplikácia bezpečnostných opatrení v oblasti IT
  • implementácia systémov a ich aktualizácie
  • obstarávanie spotrebného materiálu v rámci oblasti IT
  • obstarávanie, konfigurácia a inštalácia nového IM v rámci oblasti IT
  • pravidelné systémové kontroly a reporty
  • montáž a servis kamerových systémov, zabezpečovacích zariadení, systémov kontroly vstupu, vrátnikov
  • preventívne prehliadky zariadení
  • vykonávanie servisných úkonov na prevádzkach a opravy
  • zabezpečovanie plynulého chodu pobočiek, inštalácia a demontáž prístrojov, servis prístrojov a zariadení
  • elektrikárske a elektroinštalačné práce a práce súvisiace s činnosťou oddelenia údržby (slaboprud a 240V)
  • pravidelné servisné kontroly pobočiek
  • nutnosť navštevovania pobočiek – vodičský preukaz B (práca v rámci stredného a východného Slovenska)
Práca je partnera spol. KESKOMOBILE,s.r.o

  • služobné auto
  • mobilný telefón

Zaujala vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár.
Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.
Následne sa vám čo najskôr ozveme s informáciou o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Túto pozíciu potrebujeme obsadiť zodpovedným, technicky orientovaným (hlavne v oblasti opráv mobilných telefónov), samostatným a komunikatívnym kandidátom.

V prípade, že máte o uvedenú pozíciu záujem, pošlite čo najskôr svoj životopis a motivačný list na e-mailovú adresu: [email protected]

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
FORUM, Bajkalská 28
817 62 Bratislava
ID: 3925734  Dátum zverejnenia: 18.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac