Žijete v presvedčení, že práca v korporácii je stereotyp?
U nás je to inak
Oceňujem voľnosť a priestor na inovácie, ktorý mám.
Janka, špecialistka online marketingu
Miesto práce
Bratislava
Mzda
od 1400€ (v závislosti od skúseností)
Termín nástupu
dohodou
Pracovný pomer
plný úväzok

Špecialista digitálnych kampaní

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomôžte nám pretaviť buzzwordy ako engagment a monetization do výsledkov.

Náš tím pracuje na neustálom zlepšovaní Telekom aplikácie, zvyšovaní počtu užívateľov, pridávaní nových funkcionalít, odstraňovaní chýb a predaji. Samozrejme súčasťou aplikácie sú aj kampane a práve s tými potrebujeme pomôcť.

Čomu sa budete venovať:

  • kreatívna tvorba a koordinácia prípravy marketingových kampaní v aplikácii v súlade s komunikačnou stratégiou firmy

  • komunikácia s kreatívnou agentúrou

  • príprava a exekúcia push a pull kampaní v kampaňových nástrojoch

  • analýza a vyhodnocovanie efektivity a účinnosti marketingových aktivít a návrhy prípadných úprav.

  • Lákadlá z povahy práce
  • Mobil podľa vášho výberu – iPhone, Samsung, značka je len na vás.
  • Neobmedzený paušál na pracovné účely
  • Ročnú odmenu do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
  • Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
  • Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
  • 4 dni voľna navyše (sick day)
  • Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
  • Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
  • Možnosť osobného a kariérneho rozvoja.
  • Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
  • Pravidelné firemné podujatia (teambuildingy, Dni zdravia, Deň detí, Vianočná párty)
  • Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
  • Zľavy na produkty a služby našich partnerov
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
  • Kompenzácia pri práceneschopnosti

Zaujala vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár.
Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.
Následne sa vám čo najskôr ozveme s informáciou o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Na stretnutí nás bude zaujímať, či:

  • máte skúsenosti s tvorbou online marketingových kampaní

  • viete používať svoju hlavu ale aj nástroje ako MS Office, Google analytics, MS PowerBI

  • ste kreatívny, zodpovedný, samostatný a máte dobré komunikačné a organizačné schopnosti

  • máte aktívny anglický jazyk a spisovnú slovenčinu

  • viete pracovať v tíme a prinášať nové nápady.

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
P.O.Box 75
820 16 Bratislava 216

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Tašková
E-mail: poslať životopis
ID: 3867813  Dátum zverejnenia: 11.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1400€ (v závislosti od skúseností)