Žijete v presvedčení, že práca v korporácii je stereotyp?
U nás je to inak
Oceňujem voľnosť a priestor na inovácie, ktorý mám.
Janka, špecialistka online marketingu
Miesto práce
Bratislava
Mzda
hodinová mzda od 4€ brutto v závislosti od skúseností
Termín nástupu
dohodou
Pracovný pomer
na dohodu (brigády)

Dlhodobá brigáda - IoT produktový manažment

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť pri tom, keď budeme rozvíjať inovatívnu oblasť Internet of Things?

Baví ťa sledovať novinky a trendy v oblasti IoT služieb? Vieš sa na technické veci pozrieť aj očami zákazníka? Chcel/a by si získať skúsenosti priamo z "kuchyne"?

Hľadáme šikovného študenta, ktorý pomôže našim produkťákom pri tvorbe a prevádzke produktov či služieb a zároveň sa môže veľa naučiť o produktovom manažmente.

Tvojou úlohou bude:

  • príprava reportov a tvorba prezentácií

  • market research

  • príprava kalkulácii

  • projektový manažment

  • administratíva

  • možnosť učiť sa v praxi
  • podpora od skúsenejších kolegov
  • flexibilnú pracovnú dobu (max. 20 hod týždenne)

Zaujala vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár.
Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.
Následne sa vám čo najskôr ozveme s informáciou o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - expert

Očakávame od Teba:

  • zodpovedný prístup

  • chuť učiť sa

  • organizačné schopnosti

Predchádzajúce brigádnicke skúsenosti v oblasti marketingu sú výhodou.

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
P.O.Box 75
820 16 Bratislava 216
ID: 3866337  Dátum zverejnenia: 9.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: hodinová mzda od 4€ brutto v závislosti od skúseností