Počuli ste, že práca technika je nudná?
U nás je to inak
Vždy som na inom mieste a hľadám najlepšie riešenia pre zákazníkov.
Zoltán, technik telekomunikačných služieb a sietí
Miesto práce
Bratislavský kraj
Mzda
základ. zložka mzdy je od 800,- € brutto, variabilná 23%
Termín nástupu
dohodou
Pracovný pomer

Technik výstavby a inovácií telekom. sietí - Bratislavský kraj

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • inovovať a realizovať výstavbu telekomunikačných sietí

  • merať a diagnostikovať telekom. siete

  • prevádzkovať a zriaďovať siete, služby a zariadenia

  • konfigurovať, migrovať a zabezpečovať technické zmeny

  • obsluhovať mechanizačné a dopravné prostriedky na výstavbe, manipulovať s materiálom na stavbe

  • viesť prevádzkový denník

  • zodpovedať za zverené skladové zásoby

  • udržiavať technickú dokumentáciu

  • vykonávať zemné a pokladačské práce

U nás nájdete:
  • mesačnú odmenu do výšky 23% základnej mzdy v závislosti od plnenia cieľov
  • stravné poskytnuté aj počas dovolenky, PN
  • 4 dni voľna navyše
  • širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
  • vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
  • atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet
a pod...)
  • príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
  • kompenzácia pri práceneschopnosti

Zaujala vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár.
Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.
Následne sa vám čo najskôr ozveme s informáciou o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

  • dôslednosť

3 roky praxe v odbore

  • vodičský preukaz B

  • Vyhláška 508/2009 - §22 samostatný elektrotechnik

Výhodou:

  • školenie práce vo výškach

  • strojnícky preukaz

Práce sa budú vykonávať na území západného Slovenska v rámci viacdňových turnusov podľa potreby.

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
P.O.Box 75
820 16 Bratislava 216

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbara Kadeřábková
E-mail: poslať životopis
ID: 3821763  Dátum zverejnenia: 29.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základ. zložka mzdy je od 800,- € brutto, variabilná 23%