Hovoria vám, že je nemožné skĺbiť kariéru a záľuby?
U nás je to inak
Vďaka flexibilite mám čas na seba aj na prácu, nech som kdekoľvek.
Michal Dulanský, expert controllingu
Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ASAP
Pracovný pomer
na dohodu (brigády)

Pomocný pracovník Telekom predajne Žilina (Aupark)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme si vianočného pomocníka, ktorý by si rád privyrobil a priučil sa nášmu Telko biznisu.

Od budúceho kolegu budeme očakávať podporu v nasledovných aktivitách:

  • vítanie zákazníkov na predajni,

  • zodpovedanie základných informácií o poskytovaných produktoch a službách,

  • prezentovanie Magio TV,

  • starostlivosť o kávovar a iné drobné pomocné úkony.

Naša predstava je taká, že by ste v pracovné dni (pondelok až piatok) denne odpracovali 4 hodiny, cca v čas od 12:00 do 16:00 (prípadne dohodou sú možné posuny).

Mzda: 4 € brutto/hod.

Zaujala vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár.
Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.
Následne sa vám čo najskôr ozveme s informáciou o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

  • Aktívny zákaznícky prístup

  • Komunikačné zručnosti

  • Príjemné vystupovanie

  • Zodpovednosť

  • Samostatnosť

Predošlá skúsenosť s prácou so zákazníkmi je výhodou.

MS Office

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

ID: 3802733   Dátum zverejnenia: 5.11.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.