Hovoria vám, že je nemožné skĺbiť kariéru a záľuby?
U nás je to inak
Vďaka flexibilite mám čas na seba aj na prácu, nech som kdekoľvek.
Michal Dulanský, expert controllingu
Miesto práce
Košice
Mzda
brutto 750€
Termín nástupu
asap
Pracovný pomer
plný úväzok

Asistentka Backoffice pre Telekom Doma - Košice

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na backoffice na spracovanie objednávok hľadáme vhodného kandidáta , ktorého zodpovednosť bude :
  • zodpovednosť za administratívnu a organizačnú podporu pobočky D2D predaja,
  • zadávať a spracovávať zákaznícke dáta v CRM systémoch,
  • správa zákazníckych dát, zodpovednosť za archiváciu zákazníckych zmlúv,
  • spolupráca pri výberových konaniach, organizovanie pracovných pohovorov,
  • aktívna spolupráca s manažérom pobočky,
  • vykonávať ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadených v rámci dohodnutého druhu práce.
Pozíciu obsadzujeme pre nášho obchodného partnera: Manuvia,spol.s.r.o.
Práca na plný pracovný úväzok.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

brutto 750€

Zaujala vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár.
Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.
Následne sa vám čo najskôr ozveme s informáciou o ďalšom postupe.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.11.2019 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od vhodného kandidáta očakávame:
  • Organizačné a komunikačné zručnosti,
  • Pro-zákaznícka orientácia,
  • Dochvíľnosť, spoľahlivosť, samostatnosť,
  • Schopnosť zvládať vysoké pracovné nasadenie,
  • Zmysel pre detail,
  • Príjemné vystupovanie,
  • Prax v starostlivosti o zákazníka výhodou
  • MS Office

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
FORUM, Bajkalská 28
817 62 Bratislava
ID: 3786126   Dátum zverejnenia: 29.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   brutto 750€