Myslíte si, že práca u operátora je len o paušáloch a mobiloch?
U nás je to inak
Pracujem na vývoji nových technológií, ktoré posúvajú svet telekomunikácií vpred.
Tibor, špecialista rozvoja ICT infraštruktúry
Miesto práce
Bratislava
Mzda
Od 1700 €brutto (v závislosti od zručností a odbornej praxe)
Pracovný pomer
plný úväzok

Administrátor databázových systémov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho česko-slovenského IT tímu hľadáme energického kolegu, ktorý bude súčasťou administrátorov databáz. Ak máte skúsenosti v tejto oblasti, láka vás dynamická práca pre úspešnú spoločnosť, neváhajte nám poslať Váš životopis.

Vašimi hlavnými úlohami bude:

  • Zodpovedať za dostupnosť zverených DB, ich zálohovanie a obnovu

  • Vykonávať monitoring

  • Podieľať sa na vytváraní nových databáz a aktualizovať existujúce databázy

  • Inštalovať DB software a jeho opravy, inštalovať aplikácie do DB

  • Vytvárať a aktualizovať dokumentáciu

  • Riešiť štandardné užívateľské požiadavky

  • Dodržiavať pravidlá procesov Change Management a Incident Management

  • Dodržiavať a aplikovať bezpečnostné pravidlá nad zverenými DB

  • Zaisťovať pohotovostné služby

  • Spolupracovať na projektoch a s externými dodávateľmi DB SW

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Zaujala vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár.
Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.
Následne sa vám čo najskôr ozveme s informáciou o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady:

  • schopnosť prioritizovať, výborný time-management

  • analytické a strategické myslenie

Odborná prax:

  • min. 3 rokov praxe v IT oblasti

  • certifikacia Oracle Database 11g Administrator Certified Associate

  • praktická skúsenosť na technickej pozícií v rámci IT (ideálne súvisiaca s administráciou databáz)

  • schopnosť rýchlo pochopiť v súvislostiach technické aspekty DB prostredia

PC znalosti:

  • Microsoft Office pokročilý

  • Užívateľské znalosti práce v prostredí OS Unix

  • Znalosť Oracle RDBMS

  • SQL – stredne pokročilý

  • Netezza, IBM DB2 a PostgreSQL – základná znalosť

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Klačanská
E-mail: poslať životopis
ID: 3785037   Dátum zverejnenia: 11.10.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 1700 €brutto (v závislosti od zručností a odbornej praxe)