Myslíte si, že práca u operátora je len o paušáloch a mobiloch?
U nás je to inak
Pracujem na vývoji nových technológií, ktoré posúvajú svet telekomunikácií vpred.
Tibor, špecialista rozvoja ICT infraštruktúry
Miesto práce
Bratislava
Mzda
Od 1500 €brutto (v závislosti od zručností a odbornej praxe)
Termín nástupu
dohodou
Pracovný pomer
plný úväzok

Poradca IT testovania

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho česko-slovenského IT tímu hľadáme energického kolegu, ktorý bude súčasťou oddelenia riadenia IT testovania. Ak máte skúsenosti v tejto oblasti, láka vás dynamická práca pre úspešnú spoločnosť, neváhajte nám poslať Váš životopis.

Čomu sa budete venovať:

  • Hľadať nové možnosti rozvoja testovania, analyzovať ich z pohľadu požiadaviek organizácie, prezentovať ich manažmentu a presadzovať ich realizáciu.

  • Plánovať, organizovať a riadiť testovanie a zdroje tak, aby boli zrealizované všetky činnosti súvisiace s testovaním projektov.

  • Zodpovedať za kvalitu celého projektu alebo jeho časti, aby zodpovedala požiadavkám zadávateľa a navrhovanému technickému riešeniu.

  • Riadiť a kontrolovať činností a členov testovacieho tímu.

  • Reportovať a prezentovať priebežné a konečné výsledky testovania za stranu IT.

  • Komunikovať so zákazníkmi, užívateľmi a dodávateľmi.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

  • Mobil podľa vášho výberu – iPhone, Samsung, značka je len na vás.
  • Neobmedzený paušál na pracovné účely
  • Ročnú odmenu do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
  • Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
  • Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
  • 4 dni voľna navyše (sick day)
  • Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
  • Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
  • Možnosť osobného a kariérneho rozvoja. Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
  • Pravidelné firemné podujatia (teambuildingy, Dni zdravia, Deň detí, Vianočná párty)
  • Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
  • Zľavy na produkty a služby našich partnerov
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
  • Kompenzácia pri práceneschopnosti

Zaujala vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár.
Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.
Následne sa vám čo najskôr ozveme s informáciou o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Osobnostné vlastnosti:

  • schopnosť prioritizovať, výborný time-management

  • analytické a strategické myslenie

Odborná prax:

  • min. 2 roky praxe v IT oblasti

  • znalosť projektového riadenia

PC požiadavky:

  • Základy CRM systémov (napr. Siebel) výhodou

  • Dobrá znalosť MS Office

  • Znalosť modelovacích nástrojov (UML)

  • Znalosť HP Quality Center , Jira

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

ID: 3779820   Dátum zverejnenia: 5.10.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 1500 €brutto (v závislosti od zručností a odbornej praxe)