Žijete v presvedčení, že práca v korporácii je stereotyp?
U nás je to inak
Oceňujem voľnosť a priestor na inovácie, ktorý mám.
Janka, špecialistka online marketingu
Miesto práce
Bratislava
Mzda
od 1400€ (v závislosti od skúseností)
Termín nástupu
dohodou
Pracovný pomer
plný úväzok

Špecialista pre digital marketing B2B

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomôžte nám digitalizovať naše služby. Vylepšujte s nami našu aplikáciu.

Náš tím pracuje na neustálom zlepšovaní Telekom aplikácie, zvyšovaní počtu užívateľov, pridávaní nových funkcionalít a odstraňovaní chýb. Chceme, aby naša aplikácia bola vo veľkom využívaná aj B2B zákazníkmi a preto potrebujeme posilu do tímu.

Čomu sa budete venovať:

- zodpovednosť za definovanie stratégie a realizáciu plánu rozvoja digitálneho marketingu

- intenzívna spolupráca na rozvoji aplikácie v súlade s požiadavkami firemných zákazníkov (SME/TALA)

- príprava kampaní zacielených na B2B spolu so špecialistom a ich následné vyhodnotenie

- získavanie vstupov do vývoja, postupná prioritizácia a realizácia s developerským tímom

- občasná návšteva dôležitých zákazníkov (spolu s obchodným zástupcom)

- skrátka budete spolu s nami pracovať na tom, aby naša apka fungovala tak ako má, neustále sa posúvala vpred a spĺňala požiadavky firemných zákazníkov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti.
Okrem toho u nás nájdete:
-širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
-vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
-atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet
a pod...)
-príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
-flexibilný pracovný čas
-kompenzácia pri práceneschopnosti

Zaujala vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár.
Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.
Následne sa vám čo najskôr ozveme s informáciou o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Na pohovore nás bude zaujímať, či:

  • máte skúsenosti s digitálnymi nástrojmi (Google Analytics, Google AdWords)

  • máte znalosti z oblasti biznis predaja a marketingu

  • viete pracovať v tíme a prinášať nové nápady

  • ste spoľahlivý, zodpovedný a viete určovať priority

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
P.O.Box 75
820 16 Bratislava 216

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Tašková
E-mail: poslať životopis
ID: 3760134   Dátum zverejnenia: 11.9.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1400€ (v závislosti od skúseností)