Myslíte si, že práca u operátora je len o paušáloch a mobiloch?
U nás je to inak
Pracujem na vývoji nových technológií, ktoré posúvajú svet telekomunikácií vpred.
Tibor, špecialista rozvoja ICT infraštruktúry
Miesto práce
Košice
Mzda
od 1500 € (v závislosti od počtu odpracovaných rokov, zručností a výkonu)
Termín nástupu
ASAP
Pracovný pomer
plný úväzok

Prevádzkový Developer/ Analytik pre RPA

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať v Košiciach na návrhu a vývoji softwarovych robotov a neustále sa posúvať vpred a odborne rásť? Máš skúsenosť s RPA (Robotic Process Automation)? Určite neprehliadni uvedenú pracovnú ponuku.

Budeš zodpovedný za analýzu, vývoj nových softwarových robotov, dizajn, tvorbu kódu na platforme UiPath, nasadenie robotov do produkcie, technickú podporu chodu existujúcich robotov, a neustále zeefektívňovanie funkčností pridelených robotov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

 Istú prácu v tíme s dobrými vzťahmi a nadštandardnou mzdou
 Telefón podľa vášho výberu a neobmedzený paušál na pracovné účely
 Ročnú odmenu do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
 Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
 Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
 4 dni voľna navyše (sick day)
 Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
 Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
 Možnosť osobného a kariérneho rozvoja. Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
 Pravidelné firemné podujatia (teambuildingy, Dni zdravia, Deň detí, Vianočná párty)
 Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
 Zľavy na produkty a služby našich partnerov
 Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
 Kompenzácia pri práceneschopnosti

Zaujala vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár.
Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.
Následne sa vám čo najskôr ozveme s informáciou o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

Hľadáme nových členov nášho tímu:
  • so znalosťami s technológiou RPA (Robotic Process Automation), programovanie a debugovanie na platforme UiPath prípadne inej RPA Platforme
  • s pracovnými skúsenosťami minimálne 1-2 roky na podobnej pozícii ako Developer/IT vývojár
  • v jednej osobe efektívne spojenie technických, programátorských a analytických zručností
  • so znalosťami tvorby procesov cez rozhodovacie diagramy a základmi koncepcie programovania, pomocou premenných, if-výkazov
  • systémový analytik, so schopnosťou predpovedať, identifikovať a samostatne prinášať nové riešenia nielen pri krízových situáciách pri nefunkčnostiach robotov
  • so schopnosťou aktívne spolupracovať s analytickým oddelením CRM, intenzívna a efektívna komunikácia, spolupráca s biznisom
  • angažovaných so schopnosťou porozumieť a analyzovať biznis, IT požiadavky a navrhovať nové technické riešenia
  • so znalosťami XML, XSD, VB.NET, SQL, C
  • so znalosťami anglického jazyka na technickej úrovni
  • s orientáciou v telco biznise (výhodou)

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • racionálne analytické myslenie
  • samostatnosť a proaktívny prístup
  • kreatívny prístup pri riešení krízových situácií
  • výborná znalosť MS Office

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
P.O.Box 75
820 16 Bratislava 216

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Hiblárová
E-mail: poslať životopis
ID: 3758967   Dátum zverejnenia: 10.9.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1500 € (v závislosti od počtu odpracovaných rokov, zručností a výkonu)