Myslíte si, že práca u operátora je len o paušáloch a mobiloch?
U nás je to inak
Pracujem na vývoji nových technológií, ktoré posúvajú svet telekomunikácií vpred.
Tibor, špecialista rozvoja ICT infraštruktúry
Miesto práce
Bratislava
Mzda
Od 1400 euro v závislosti od zručností a odbornej praxe.
Termín nástupu
dohodou
Pracovný pomer
plný úväzok

Big Data Engineer

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre agilný Big Data tím hľadáme novú posilu, ktorá bude zodpovedná za návrh a rozvoj Big Data platformy v našej spoločnosti. Máš skúseností v oblasti Big Data a chceš sa stať súčasťou tímu, ktorý má na starosti rozvoj a využitie týchto moderných platforiem? Rád riešiš komplexné úlohy a chceš sa podieľať na využití týchto technológií pre zefektívnenie už existujúcich procesov a hľadanie nových možností ich využitia? Potom neváhaj a prihlás sa do výberového konania na pozíciu Big Data Engineer a staň sa súčasťou nášho tímu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.

Okrem toho u nás nájdete:
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet
a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- flexibilný pracovný čas
- kompenzácia pri práceneschopnosti

Zaujala vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár.
Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.
Následne sa vám čo najskôr ozveme s informáciou o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Min. 2 roky na obdobnej pozícii

  • Znalosť platforiem pre spracovanie dát (Hadoop ekosystém – znalosť Cloudera prostredia výhodou)

  • Znalosť SQL

  • Znalosť Impala, Hive, Spark, Flume, HBase výhodou

  • Znalosť Python, Scala alebo Java výhodou

  • Znalost ETL nástrojov výhodou

  • Rozvoj a udržiavanie znalostnej bázy už implementovaných riešení

  • Účasť na lokálnych i medzinárodných projektoch

  • Analytické myslenie, ochota učiť sa, proaktívny prístup

  • Komunikačné a prezentačné zručnosti

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Klačanská
E-mail: poslať životopis
ID: 3758965   Dátum zverejnenia: 10.9.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 1400 euro v závislosti od zručností a odbornej praxe.