Hovoria vám, že je nemožné skĺbiť kariéru a záľuby?
U nás je to inak
Vďaka flexibilite mám čas na seba aj na prácu, nech som kdekoľvek.
Michal Dulanský, expert controllingu
Miesto práce
Bratislava
Mzda
od 1000 eur brutto + 15 % ročný bonus
Termín nástupu
1.10.2019
Pracovný pomer
plný úväzok

Asistentka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si organizačný typ a baví ťa dynamická práca? Aktuálne hľadáme asistentku na Divíziu predaja, ako podporu naším manažérom.

Čo bude tvojou náplňou práce?

Poskytovať administratívnu a organizačnú podporu na divízií predaja.

Pripravovať vstupy, odborné podklady, prezentácie a iné materiály pre potreby daného organizačného útvaru.

Robiť zápisnice z interných porád a zabezpečovať prezentáciu výstupov z pracovných porád a rokovaní.

Filtrovať prichádzajúce hovory a vybavovať korešpondenciu.

Organizovať pracovné stretnutia, interné eventy a iné podujatia.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

- ročný finančný bonus - širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu a kultúry - vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení - atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet a pod...) - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie - flexibilný pracovný čas - kompenzácia pri práceneschopnosti - 4 dni osobného voľna (nad rámec dovolenky)

Zaujala vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár.
Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.
Následne sa vám čo najskôr ozveme s informáciou o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čo od teba očakávame?

Vynikajúce organizačné a komunikačné schopnosti.

Flexibilita.

Orientácia na zákazníka.

Precíznosť.

Minimálne 1 rok na podobnej pozícií.

MS Office.

Pozíciu obsadzujeme ako zástup počas MD/RD.

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
P.O.Box 75
820 16 Bratislava 216
ID: 3758125   Dátum zverejnenia: 9.9.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000 eur brutto + 15 % ročný bonus