Tvrdili Vám, že prácou na infolinke nezarobíte?
U nás je to inak
Mám stabilný motivujúci príjem a množstvo skvelých benefitov
Ivana, reprezentantka call centra
Miesto práce
Košice
Mzda
3,75 eur / hodina
Termín nástupu
asap
Pracovný pomer
plný úväzok

Asistentka Backoffice pre Telekom Doma - Košice

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na backoffice na spracovanie objednávok hľadáme vhodného kandidáta , ktorého zodpovednosť bude :
  • zodpovednosť za administratívnu a organizačnú podporu pobočky D2D predaja,
  • zadávať a spracovávať zákaznícke dáta v CRM systémoch,
  • správa zákazníckych dát, zodpovednosť za archiváciu zákazníckych zmlúv,
  • spolupráca pri výberových konaniach, organizovanie pracovných pohovorov,
  • aktívna spolupráca s manažérom pobočky,
  • vykonávať ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadených v rámci dohodnutého druhu práce.
Pozíciu obsadzujeme pre nášho obchodného partnera: Manuvia,spol.s.r.o.
Práca na plný pracovný úväzok, pracovná doba: od 8:00 do 16:30

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od vhodného kandidáta očakávame:
  • Organizačné a komunikačné zručnosti,
  • Pro-zákaznícka orientácia,
  • Dochvíľnosť, spoľahlivosť, samostatnosť,
  • Schopnosť zvládať vysoké pracovné nasadenie,
  • Zmysel pre detail,
  • Príjemné vystupovanie,
  • Prax v starostlivosti o zákazníka výhodou
  • MS Office

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
FORUM, Bajkalská 28
817 62 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Slovak Telekom
E-mail: poslať životopis
ID: 3738538   Dátum zverejnenia: 13.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,75 eur / hodina