Tvrdili Vám, že prácou na infolinke nezarobíte?
U nás je to inak
Mám stabilný motivujúci príjem a množstvo skvelých benefitov
Ivana, reprezentantka call centra
Miesto práce
Bratislava
Mzda
1700,-€
Termín nástupu
: dohodou
Pracovný pomer
plný úväzok

Senior controller

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

: individuálne analyzovať, hodnotiť a prezentovať predložené komplexné BC v oblasti B2B controllingu

: samostatná príprava a tvorba BC potrebných pre finančne rozhodovanie (najmä v oblasti individuálnych zákazníckych riešení, B2B produktov)

: konsolidácia vstupov, modelovanie, analýza, prezentácia odporúčania na schválenie a zlepšenie fin. výkonnosti

: spolupodieľanie sa na rozhodovaní v oblasti komerčného individuálne analyzovať, hodnotiť a prezentovať predložené komplexné BC v oblasti B2B controllingu

: participácia na projektoch, príprava analýz, business casov podľa pridelenej role

: aktívne navrhovanie zlepšení systémov a procesov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1700,-€

V prípade, že máte o uvedenú pozíciu záujem, neváhajte sa prihlásit do výberu. Môžete tak urobit kliknutím na tlacítko, ktoré nájdete na konci inzerátu.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

: analytické a logické myslenie, schopnosť interpretovať finančné závery analýz a hľadať alternatívne riešenia, komunikačné schopnosti - zrozumiteľnosť, jasné, štrukturované závery a odporúčania analýz, asertivita, schopnosť zvládať časový stres, prezentačné zručnosti,

: min. 6 rokov skúsenosti v oblasti financií, controllingu, investičného/finančného rozhodovania

: široké skúsenosti a prax s business case modelingom a vyhodnocovaním (metóda NPV, atď.)

: dobrá orientácia vo finančných výkazoch

: znalosť MS Office s hlavným zameraním na Excel, PowerPoint na minimálne pokročilej úrovni

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
FORUM, Bajkalská 28
817 62 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Peter Luprich
E-mail: poslať životopis
ID: 3736642   Dátum zverejnenia: 11.8.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1700,-€