Tvrdili Vám, že prácou na infolinke nezarobíte?
U nás je to inak
Mám stabilný motivujúci príjem a množstvo skvelých benefitov
Ivana, reprezentantka call centra
Miesto práce
Bratislava
Mzda
od 1900 eur brutto +15 % ročný bonus
Termín nástupu
1.9.2019
Pracovný pomer
plný úväzok

Špecialista segmentového manažmentu pre VSE

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu VSE segmentového marketingu hľadáme nového kolegu s relevantnými skúsenosťami v oblasti B2B služieb, ktorý rozumie trhu a zákazníkom, vie ako dosahovať ciele, vie sa pre ne nadchnúť a inšpirovať kolegov.

Ak máš rád výzvy a chceš byť súčasťou veľkých vecí, vyhrň si rukávy a pridaj sa k nám!

Budeš zodpovedný za komplexnú trhovú ponuku našich VSE služieb a výsledkov v týchto oblastiach:

  • porozumenie potrebám zákazníka

  • monitorovanie konkurencie

  • návrh produktových zmien a propozícií

  • zlepšovanie zákazníckej skúsenosti pri kúpe a využívaní našich produktov a služieb

  • navrhovanie, kontrola nad príprava nových produktov a propozícií pre segment VSE

  • spolupráca na príprave marketingovej komunikácie

  • v spolupráci s dáta analytikmi a predajnými kanálmi za vyhodnotenie úspešnosti predaja produktov a propozícií a návrh na zlepšenia

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

V prípade, že máte o uvedenú pozíciu záujem, neváhajte sa prihlásit do výberu. Môžete tak urobit kliknutím na tlacítko, ktoré nájdete na konci inzerátu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Schopnosti a zručnosti, bez ktorých sa na tejto pozícii nezaobídeš:

  • analýza dát a interpretácia - schopnosť tvoriť zo zákazníckych dát biznis odporúčania a závery do marketingovej stratégie

  • schopnosť definovať marketingové kapane a propozície predaja a servisovania produktov

  • analytické, syntetické myslenie a argumentačná zručnosť

  • schopnosť odborne diskutovať a prezentovať v angličtine

  • skúsenosť na pozícii segmenťáka/produkťáka je výhodou

  • znalosť telco prostredia je výhodou

  • zmysel pre dôslednosť, detail a end to end riešenia

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
P.O.Box 75
820 16 Bratislava 216
ID: 3735778   Dátum zverejnenia: 9.8.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1900 eur brutto +15 % ročný bonus