Tvrdili Vám, že prácou na infolinke nezarobíte?
U nás je to inak
Mám stabilný motivujúci príjem a množstvo skvelých benefitov
Ivana, reprezentantka call centra
Miesto práce
Bratislava
Mzda
od 1700 eur brutto +15 % ročný bonus
Termín nástupu
asap
Pracovný pomer
plný úväzok

Špecialista marketingových analýz

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude tvojou náplňou práce ?

Budeš navrhovať a pripravovať pravidelné reporty a analýzy a pomôžeš nám aj s prípravou a vyhodnotením kampaní či prípravou a business cases na tvorbu akciových ponúk pre zákazníka.

Svoju kreativitu a proaktivitu využiješ pri navrhovaní opatrení vedúcich k zlepšeniu plánovania propozícií a ich marketingového mixu.

Budeš spolupracovať aj na tvorbe nových metodológií vyhodnocovania a modelovania vývoja kľúčových KPIs a participovať na rôznych projektoch.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

V prípade, že máte o uvedenú pozíciu záujem, neváhajte sa prihlásit do výberu. Môžete tak urobit kliknutím na tlacítko, ktoré nájdete na konci inzerátu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Do nášho tímu hľadáme človeka s analytickým myslením a vzťahom k dátam.

Očakáva sa od teba aj proaktívny prístup, flexibilita a zodpovednosť.

Určite u nás využiješ aj cit pre detail a presnosť, dobré komunikačné schopnosti a aktívnu angličtinu.

Dôležitá je znalosť SQL, dobrá znalosť MS Office - Excel a PowerPoint, no naučíš sa aj veľa nových vecí.

Tvoja predchádzajúca prax v oblasti marketingových analýz je vítaná.

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
P.O.Box 75
820 16 Bratislava 216
ID: 3713823   Dátum zverejnenia: 10.7.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1700 eur brutto +15 % ročný bonus