Tvrdili Vám, že prácou na infolinke nezarobíte?
U nás je to inak
Mám stabilný motivujúci príjem a množstvo skvelých benefitov
Ivana, reprezentantka call centra
Miesto práce
Bratislava
Mzda
4€/hodina
Termín nástupu
: dohodou
Pracovný pomer
na dohodu (brigády)

Brigádnik – právny asistent

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

: príprave rešerší právnych názorov, článkov, publikácií, rozhodnutí, iných právnych informácií na zadanú právnu otázku, vrátane formulácie právneho názoru k zadanej právnej otázke;

: monitoring legislatívneho procesu;

: monitoring noviniek v oblasti právnej literatúry, právnej doktríny a iných právnych informácií;

: vykonávanie menej náročných právnych úloh a zadaní, vrátane zadaní na kontakt s externými subjektmi (podateľne, katastre, OR, nahliadnutie do súdnych spisov, a pod.)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

4€/hodina

V prípade, že máte o uvedenú pozíciu záujem, neváhajte sa prihlásit do výberu. Môžete tak urobit kliknutím na tlacítko, ktoré nájdete na konci inzerátu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

: proaktivita, samostatnosť

: nie je podmienkou

: MS OFFICE

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
FORUM, Bajkalská 28
817 62 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Peter Luprich
E-mail: poslať životopis
ID: 3713099   Dátum zverejnenia: 10.7.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4€/hodina