Tvrdili Vám, že prácou na infolinke nezarobíte?
U nás je to inak
Mám stabilný motivujúci príjem a množstvo skvelých benefitov
Ivana, reprezentantka call centra
Miesto práce
Bratislava
Mzda
od 1500 eur brutto +15 % ročný bonus
Termín nástupu
asap
Pracovný pomer
plný úväzok

Špecialista reportingu a analýz

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rad ovplyvňuješ realitu firmy svojimi vlastnými schopnosťami?

Rad vymýšľaš spôsoby, ako by sa veci dali robiť efektívnejšie?

Bavia ta moderne analytické nástroje a hľadanie spôsobov ako zužitkovať ich pridanú hodnotu?

Rad interpretuješ dáta pre účely rozhodovania?

Do tímu B2C BI hľadáme nového kolegu, ktorého náplňou bude :

  • Spolupracovať na vývoji komerčných propozícii s ohľadom na dopad na sales reporting,

  • Koordinovať denný chod sales reportov pre prvé línie, koordinovať ich priebežný vývoj,

  • Zabezpečovať dodavku adhoc požiadaviek na dáta a analýzy v oblasti B2C,

  • Prinášať návrhy na zefektívnenie fungovania reportingovej oblasti,

  • Vykonávať pravidelný reporting a analýzu výsledkov sledovaných ukazovateľov spoločnosti, priebežne vyhodnocovať a interpretovať výsledky analýz,

  • Identifikovať problémové miesta vo vývoji ukazovateľov a predkladať návrhy na optimalizáciu vo zverenej oblasti,

  • Analyzovať vývoj sledovaných ukazovateľov vo zverenej oblasti z pohľadu dosahovania efektivity, produktivity a kvality,

  • Pripomienkovať nové procesy, resp. zmeny v procesoch z pohľadu dopadov na reporting a efektívne monitorovať popísané procesy,

  • Definovať dátovú štruktúru zdrojových reportov, zlepšovať a optimalizovať výkonnosť existujúcich reportov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

V prípade, že máte o uvedenú pozíciu záujem, neváhajte sa prihlásit do výberu. Môžete tak urobit kliknutím na tlacítko, ktoré nájdete na konci inzerátu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Od vhodného kandidáta očakávame :

  • Samostatnosť,

  • Koordinačne schopnosti,

  • Kritické myslenie,

  • Analytické schopnosti,

  • Schopnosť priorizovať.

Ak ťa ponuka zaujala a spĺňaš naše očakávanie pošli čím skôr svoje CV.

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
P.O.Box 75
820 16 Bratislava 216
ID: 3709498   Dátum zverejnenia: 4.7.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1500 eur brutto +15 % ročný bonus