Tvrdili Vám, že prácou na infolinke nezarobíte?
U nás je to inak
Mám stabilný motivujúci príjem a množstvo skvelých benefitov
Ivana, reprezentantka call centra
Miesto práce
Bratislava
Mzda
od 2000 eur brutto + 45 % kvartálny bonus
Termín nástupu
asap
Pracovný pomer
plný úväzok

IT Specialized Sales Manager (Microsoft O365/M365/Azure)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa členom nového globálneho projektu Microsoft Acceleration Center (MSAC), vďaka ktorému budeme dodávať našim firemným zákazníkom IT riešenia na platforme Microsoft.

Hľadáme skúseného obchodníka, ktorý bude v spolupráci s lokálnymi, prípadne globálnymi obchodníkmi zodpovedný za definovanie a vyhľadávaní nových obchodných príležitosti v oblastiach Microsoft O365/M365/Azure.

Vaším cieľom bude:

Zodpovedať za tvorbu a riadenie pipeline vo zverenej oblasti a vyhľadávanie nových obchodných príležitosti.

Konzultovať navrhované riešenia so zákazníkmi a realizačným tímom (MSAC Solution architekti a Delivery manažéri).

Zodpovedať za sledovanie a analýzu trhu, konkurencie a aktívne vyhľadávať priestor pre zvyšovanie predaja.

Definovanie nových rastových iniciatív, nastavenie komunikačného plánu a ich prezentácia voči kľúčovým biznis zákazníkov.

Schopnosť vytvoriť profesionálny konzultačný vzťah vo zverenej oblasti s cieľom porozumenia biznis prostredia a potrebám zákazníka.

Spolupracovať s tímom presales pri príprave a prezentácií obchodných ponúk, technickým a obchodným oddelením.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

V prípade, že máte o uvedenú pozíciu záujem, neváhajte sa prihlásit do výberu. Môžete tak urobit kliknutím na tlacítko, ktoré nájdete na konci inzerátu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Schopnosti a zručnosti, ktoré očakávame:

Skúsenosti s predajom strategických technológií, podnikových aplikácií, prípadne iných cloud služieb.

Skúsenosti s migráciou cloudových riešení, modernizáciou aplikácií, O365, migráciou Windows riadenými službami a správou dát vrátane storage, integračných a bezpečnostných produktov.

Min. 5 rokov skúseností v oblasti IT predaja a starostlivosti o top biznis zákazníkov.

Silná zákaznícka orientácia a analytické myslenie.

Znalosť ICT trhu a konkurencie.

Základná mzda brutto od 2000€, bude sa odvíjať od vzdelania, schopností a praxe kandidáta .

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
P.O.Box 75
820 16 Bratislava 216
ID: 3701983   Dátum zverejnenia: 25.6.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 2000 eur brutto + 45 % kvartálny bonus