Online Data Analyst (Performance Analyst)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1500€ brutto,v závislosti od schopností a praxe kandidáta
  • Termín nástupu: 1.7.2019/Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu digital služieb (ecommerce, web, mobile apps) dátového analytika. Ako každé správne online oddelenie sa spoliehame hlavne na čísla. Práve hľadáme človeka, ktorý nám pomôže s analýzami k lepšiemu výtlaku našich online kanálov. Druhá časť práce bude spojená s nástrojom exponea, kde dostaneš priestor realizovať svoje nápady na zlepšenia a posúvať digitál o krok vpred.

Tvojím jobom bude:

- tvoriť pl/sql skripty pre rôzne reporty, dashboardy

- vyťahovanie publík pre kampane

- komunikácia s interným zákazníkom, komunikácia s data analytikmi z BI a BigData, ktorí vždy pomôžu keď to budeš potrebovať

- sledovanie nových trendov v oblasti dát a nástrojov pre personalizáciu v oblasti digitálu

- pomôcť s atribučným modelom, predikciou

- rozvíjanie nástroja exponea, aby bol čo najlepšie využitý pre potreby digitálu v našej firme

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Čo na tejto pozícii určite využiješ:

- analytické a logické myslenie otvorené netradičným riešeniam

- proaktívny prístup k úlohám

- 1-2 roky skúseností s analýzou a vizualizáciou dát

- SQL je nutnosť

- Ak vieš Python alebo R je výhoda, ale nie podmienka

- Skúsenosti s ľubovoľným nástrojom pre vizualizáciu dát sa určite zídu

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Iné výhody

Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru a skvelých kolegov. Okrem toho Vám ponúkame: - ročný finančný bonus - širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu a kultúry - vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení - atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet a pod...) - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie - flexibilný pracovný čas - kompenzácia pri práceneschopnosti - 4 dni osobného voľna (nad rámec dovolenky)

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
Bajkalská 28
817 62 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Daniela Greschner

ID: 3687687   Dátum zverejnenia: 6.6.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1500€ brutto,v závislosti od schopností a praxe kandidáta