Systémový špecialista ICT

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda je od 1300,- € brutto, ročná odmena 15%
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávať systémové konfigurácie ICT riešení a služieb,

- inštalovať, konfigurovať a poskytovať prevádzku ICT riešení a služieb vrátane pilotnej prevádzky,

- komunikovať s techn. podporou dodávateľov a zákazníkov,

- odstraňovať poruchy, vrátane podpory predajných aktivít ICT riešení pre biznis zákazníkov,

- monitorovať prevádzkové parametre systémov a parametrov poskytovaných služieb,

- participovať na vývoji ICT služieb a riešení, vrátane manažovaných služieb.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Administrácia Windows serverov - pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - pokročilý

- analytické myslenie

- schopnosť tímovej spolupráce

- samostatný, iniciatívny a inovatívny prístup pri riešení úloh

- komunikačné zručnosti

- skúsenosti s podporou predajných zložiek

- skúsenosti s inštaláciou, nasadením a konfiguráciou ICT riešení

- znalosť Linux a Windows OS – serverová inštalácia, administrácia, troubleshooting

- znalosť TCP/IP

- znalosť serverových aplikácií (Web/SQL/Mail server) výhodou

- znalosť virtualizácie VMware (prípadne KVM, Xen) výhodou

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Iné výhody

U nás nájdete:
ročnú odmenu do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
- stravné poskytnuté aj počas dovolenky a PN
- 4 dni voľna navyše
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet
a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- kompenzácia pri práceneschopnosti

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
P.O.Box 75
820 16 Bratislava 216

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbara Kadeřábková

ID: 3686814   Dátum zverejnenia: 5.6.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda je od 1300,- € brutto, ročná odmena 15%