Manager tímu značkovej predajne Telekom centra - OC Max Skalica

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Skalica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 649€ brutto + variabilná zložka závisí od plnenia plánov predajne, čo môže dosiahnuť aj 1550 €
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Mobilné telefóny a technológie. Inovativne služby a komunikácia. Volanie, internet a televízia. To sú základné piliere spoločnosti TELEKOM, ktoré vnímame ako poslanie. Nie je nič doležitejšie ako komunikácia a spájanie ľudi. Naše produkty sú určené všetkým bez rozdielov, pretože každý jeden z nás ich aktívne využíva každý deň. Člen nášho timu nebude len predajcom, stane sa odborným poradcom s prehľadom špičkových technológii, ktoré dokáže nielen predať, ale zabezpečiť aj odborné poradenstvo klientom v podobe analýzy, vyhodnotenia a nastavenia tých najlepších riešení v podobe kombinácii, ktoré padnú každému klientovi. Sme lider v mobilnej komunikácii. Sme TELEKOM...

Požiadavky na zamestnanca :

Úlohou vedúceho tímu je poznať svoj tím, vedieť svojich ľudí inšpirovať a ak treba, tak aj povedať "takto nie", "takto áno". Zodpovednosť za predajcov, aby predávali čo najlepšie nielen produkty, ale aj servis.

Výbava nášho vedúceho zahŕňa predovšetkým: obchodného ducha, charizmu prirodzeného vodcu, motivatora, tutora a mentora vlastneho tímu, manažérske zručnosti (vedieť nastaviť a upratať procesy, zabezpečiť
plynulý chod prevádzky, dodržiavať poriadok a dizajn manuál). Pozícia nie je vhodná pre kandidátov bez riadiacich skúseností.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Viac ako vzdelanie uprednostňujeme komunikáciu, tou sa zaoberáme, ponúkame jej varianty a zabezpečujeme jej servis. Po nástupe zabezpečíme s plnou podporou našich špecialistov osobný rast, systém prepracovaných odborných školení a plnú etabláciu v komunikačných trendoch, znalosti našich produktov na úrovni odborného špecialistu. Psychológia predajcu, odborné znalosti, vlastne know how ako aj osobnosť je ideálna kombinácia, ktorú rozvíjame systémom profesných školení. Člen nášho tímu je individuálna osobnosť, originál v komunikácii s klientom, ktorý dokáže poradiť, usmerniť, nastaviť, vyzdvihnúť, analyzovať, odporučiť, kalkulovať, zabezpečiť, predať, poskytnúť, ale aj optimalizovať, riešiť, pochopiť, vysvetliť. Komunikácia a jej variácie v podobe produktov spájajú ľudí, prinášajú informácie, zábavu, správy, zdielanie zážitkov, fotografii, emócie...
Ponúkame možnost odskúšania našich produktov, pretože veríme, že lepšie je raz skusiť ako stokrát počuť. Zoznámenie sa s našimi produktami sa stáva výzvou, ktorej výsledkom sú splnené očakávania našich klientov. Ich neustály hlad po nových technológiách, benefitov v komunikácii ako aj špičkovom servise motivuje každý jeden náš tím nielen k výsledkom, ale aj k zodpovednému pristupu, čo tvorí naše základné moto v komunikácii - Zažime to spolu!

Pozícia je pre nášho obchodného partnera Mobiletrade,s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

ČO BUDETE POTREBOVAŤ KU SVOJEJ PRÁCI?
- skúsenosti s vedením tímu ľudí
- skúsenosti v motivácii tímu a budovaní
pozitívnych vzťahov
- orientácia na výsledky
- vysoké pracovné nasadenie
- schopnosť nastaviť a kontrolovať krátkodobé a
dlhodobé ciele predaja
- zodpovednosť
- samostatnosť
- flexibilita
- výborné organizačné zručnosti
- komunikačné schopnosti
- schopnosť zvýšiť predaj a znížiť náklady
- iniciatívnosť
- kreativita
- odolnosť voči stresu

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Iné výhody

PREČO SA K NÁM PRIDAŤ?

Budete pracovať pre spoločnosť, pre ktorú je len to najlepšie dosť dobré.
Neustále inovácie, nové technológie, najnáročnejší zákazníci.

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
FORUM, Bajkalská 28
817 62 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Slovak Telekom
E-mail: poslať životopis
ID: 3670986   Dátum zverejnenia: 17.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   649€ brutto + variabilná zložka závisí od plnenia plánov predajne, čo môže dosiahnuť aj 1550 €