Špecialista ĽZ pre oblasť pracovnoprávnych vzťahov

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 1800,-€
  • Termín nástupu: : dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegyňu/kolegu s právnym vzdelaním so špecializáciou na pracovné právo. Pozíciu aktuálne obsadzujeme na zástup počas materskej/rodičovskej dovolenky.

: Zabezpečuje súlad interných smerníc s platnou legislatívou v pracovnoprávnej oblasti

: Sleduje legislatívne zmeny v pracovnoprávnej oblasti

: Tvorí, pripomienkuje a aktualizuje metodiky, smernice, postupy a pravidlá vo zverenej oblasti ĽZ

: Metodicky riadi proces kolektívneho vyjednávania s odborovými zväzmi a tvorbu podnikovej kolektívnej zmluvy

: Koordinuje a udržiava vzťahy so sociálnymi partnermi a vedie pravidelné rokovania

: Pripravuje komunikáciu vo zverenej oblasti ĽZ

: Riadi projekty pracovnoprávneho charakteru a participuje na lokálnych a medzinárodných projektoch

: Vypracováva expertné analýzy, posudky, komplexné materiály vo zverenej oblasti

: Analyzuje vzniknuté problémy, navrhuje riešenia a zabezpečuje ich realizáciu

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

: analytické myslenie, samostatnosť, orientácia na detail, dôslednosť, diskrétnosť, procesná orientácia, ochota učiť sa nové veci, tímový hráč

: veľmi dobrá znalosť pracovnoprávnej legislatívy

: veľmi dobré komunikačné a vyjednávacie zručnosti

: MS Office

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
FORUM, Bajkalská 28
817 62 Bratislava

ID: 3664872   Dátum zverejnenia: 11.5.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. 1800,-€