PPC Performance špecialista

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1300€ brutto,v závislosti od schopností a praxe kandidáta
  • Termín nástupu: ASAP/Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nehľadáme klikača! Hľadamé parťáka do digital tímu, ktorého baví performance marketing. Tvojou úlohou bude optimalizácia kampaní na dennej úrovni. Každý deň budeš sledovať jednotlivé kampane v reklamných systémoch. Dávať návrhy na zlepšenie a samozrejme reporting kampaní v rámci spoločnosti.

Čo bude Tvoj job vo väčšom detaile:

- manažovanie výkonových kampaní pre segment B2C aj B2B

- komunikácia s agentúrami, briefovanie mediálky a reklamky

- optimalizácia kampaní na dennej úrovni a sledovanie reportov ku kampani

- návrhy na zlepšenia už bežiacich kampaní

- denná optimalizácia reklamných účtov Google Ads, FB Ads, RTB siete, hľadanie nedostatkov a možností na zlepšenia

- návrhy na výkonové kampane, ktoré pomôžu splniť KPIs

- tvorba data-driven kampanií

- reporting kampaní

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čo od Teba očakávame:

- skúsenosť s výkonnostným marketingom ideálne v telco segmente

- skúsenosť s „vyklikávaním“ performance kampaní (Google Ads, Facebook Ads) minimálne 3 roky

- výborná znalosť slovenčiny, orientácia v gramatike

- samostatnosť a záujem o výkonnostný marketing je nutnosť

- znalosti s vyhodnotením výkonových kampaní sú alfa a omega

- skúsenosť s návrhom výkonových kreatív, headlinov, CTA je veľmi cenená 

- odvahu experimentovať v rámci výkonových kampaní

- Anglicky jazyk aktívne

Nástroje ktoré musíš ovládať:

- Google Ads

- Google Analytics (začiatočník)

- Facebook ads

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Iné výhody

Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru a skvelých kolegov. Okrem toho Vám ponúkame:
- ročný finančný bonus
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu a kultúry
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet a pod...) -
príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- flexibilný pracovný čas
- kompenzácia pri práceneschopnosti
- 4 dni osobného voľna (nad rámec dovolenky)

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
Bajkalská 28
817 62 Bratislava

ID: 3658963   Dátum zverejnenia: 4.5.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1300€ brutto,v závislosti od schopností a praxe kandidáta