Tvrdili Vám, že prácou na infolinke nezarobíte?
U nás je to inak
Mám stabilný motivujúci príjem a množstvo skvelých benefitov
Ivana, reprezentantka call centra
Miesto práce
Prešovský kraj
Mzda
základ. zložka mzdy je od 720,- € brutto, variabilná 23%
Termín nástupu
dohodou
Pracovný pomer

Junior technik výstavby a inovácií telekomunikačných sietí pre východné Slovensko

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonávať prípravné a pomocné zemné práce na výstavbe a inovácii telekomunikačných sietí

  • vykonávať práce pri výstavbe kabelovacích tratí

  • zabezpečovanie výkopov a prekážok na ceste výstražnými zariadeniami

  • vykonávať povrchovú úpravu komunikácií po výkopových prácach napr. zadlaždenie, asfaltovanie

  • vykonávať pokládku telekomunikačných káblov (uloženie káblov, zahrnutie ryhy a úprava terénu)

  • obsluhovať mechanizačné a dopravné prostriedky na výstavbe, manipulovať s materiálom na stavbe

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

U nás nájdete:
  • mesačná odmena do výšky 23% základnej mzdy v závislosti od dosiahnutých cieľov
  • stravné poskytnuté aj počas dovolenky, PN
  • 4 dni voľna navyše
  • širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
  • vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
  • atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet
a pod...)
  • príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
  • kompenzácia pri práceneschopnosti

V prípade, že máte o uvedenú pozíciu záujem, neváhajte sa prihlásit do výberu. Môžete tak urobit kliknutím na tlacítko, ktoré nájdete na konci inzerátu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

  • dôslednosť

  • vodičský preukaz s. B

  • manuálnu zručnosť

  • Výhodou: školenie práce vo výškach

Práce sa budú vykonávať v rámci východného Slovenska - viacdňové turnusy podľa potreby

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
P.O.Box 75
820 16 Bratislava 216
ID: 3648476   Dátum zverejnenia: 20.5.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základ. zložka mzdy je od 720,- € brutto, variabilná 23%