Trainee pre tvorbu obsahu na sociálnych sieťach (na dohodu)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od4€ brutto/hodina na zákl. skúseností a odborných znalostí
  • Termín nástupu: 1.5.2019
  • Druh pracovného pomeru: internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do Telekomu hľadáme mladého študenta vysokej školy, ktorý má rád sociálne siete a rád by sa naučil niečo viac o tom, ako sa tvorí obsah. Trainee program je na 9 mesiacov, ak ťa však práca bude baviť a budeme s tebou spokojní, môžeme sa dohodnúť, že si svoje pôsobenie u nás aj predĺžiš.

Čo ponúkame? Možnosť podieľať sa na tvorbe reklamy pre jednu z najväčších slovenských značiek so všetkým, čo k tomu patrí. Budeš pracovať na zaujímavých témach, pochopíš, ako fungujú procesy tvorby reklamy a budeš sa učiť od profesionálov, ktorí si už niečo v reklame zažili. Hlavnou náplňou tvojej práce bude tvorba obsahu na sociálne siete. Zo začiatku to budú jednoduché posty. Neskôr, keď sa u nás trochu zabehneš, prejdeme aj na prípravu kampaní. Naučíš sa, ako pripraviť zadanie pre agentúru, ako si správne vybrať z ich návrhov a ako ich nasadiť tak, aby oslovili čo najviac ľudí. Okrem sociálnych sietí ti ukážeme, ako fungujú aj iné časti nášho marketingu – výroba televíznej kampane, tvorba tlačených materiálov alebo príprava a vyhodnocovanie prieskumov. Budeš komunikovať s kolegami z iných oddelení a pripravovať s nimi kampane na podporu rôznych produktov a služieb.

A čo si z toho odnesieš? Keď u nás skončíš, budeš mať reálne skúsenosti s tým, ako sa pripravuje kampaň na sociálne siete. Budeš vedieť nastaviť stratégiu, napísať zadanie a vybrať mediálne formáty tak, aby z toho vznikla zmysluplná kampaň.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

V projekte určite využiješ:

- hravosť, kreatívu a nekonečné množstvo nápadov

- správne naladenie sa na cieľovú skupinu

- iniciatívu a komunikačné schopnosti

- dobrý prehľad o Facebooku a Instagrame (nové funkcionality, možnosti komunikácie...)

- predchádzajúce skúsenosti so stážou/brigádou vítané

- veľmi dobré znalosti MS Excel, Word, Powerpoint

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
Bajkalská 28
817 62 Bratislava

ID: 3639869   Dátum zverejnenia: 9.4.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od4€ brutto/hodina na zákl. skúseností a odborných znalostí