Odborný Asistent/ka na IT oddelení

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiac, Od 950 € brutto (v závislosti od zručností a odbornej praxe)
  • Termín nástupu: 1.12.2018
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného asistenta/asistentku, kt. bude odbornou pravou rukou riaditeľke zákazníckych IT systémov.

Vašimi hlavnými úlohami bude:

-koordinovať agendu a pracovný program nadriadenej

-poskytovať administratívnu a organizačnú podporu v rámci daného organizačného útvaru

-pripravovať analýzy procesov a IT systémov

-pripravovať a analyzovať reporty dát z IT systémov

-pripravovať podklady, prezentácie a iné materiály pre potreby príslušných riadiacich zamestnancov a potreby daného organizačného útvaru,

-spracovávať vstupy a zadávať objednávky do ekonomického systému a spracovávať pracovné cesty pre príslušných riadiacich zamestnancov,

-organizovať pracovné stretnutia, interné eventy a iné podujatia

-vykonávať ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného v rámci dohodnutého druhu práce

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

-komunikatívnosť

-cieľavedomosť a ochota učiť sa novým veciam

-flexibilita

-proaktívnosť

-zodpovednosť

-analytické myslenie

-zmyseľ pre detail

-1 ročná prax na obdobnej pozícií

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Telekomunikácie

Iné výhody

Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov. Okrem toho Vám ponúkame:
- motivujúce platové ohodnotenie
- služobné auto aj na súkromné účely
- ročný finančný bonus
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu a kultúry
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- flexibilný pracovný čas
- kompenzácia pri práceneschopnosti

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Klačanská

ID: 3598517   Dátum zverejnenia: 12.2.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   950 EUR/mesiac, Od 950 € brutto (v závislosti od zručností a odbornej praxe)