Hovoria vám, že je nemožné skĺbiť kariéru a záľuby?
U nás je to inak
Vďaka flexibilite mám čas na seba aj na prácu, nech som kdekoľvek.
Michal Dulanský, expert controllingu
Miesto práce
Košice
Mzda
500 EUR/mesiacprémie až do výšky 600€
Termín nástupu
ASAP
Pracovný pomer
plný úväzok

Pôjde to - technik - Košice Optima

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inzerciu pracovnej ponuky inzerujeme pre našu dcérsku spoločnosť: Bels CZ s.r.o. v obchodných centrách: Košice optima

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti :
  • Jednoduché opravy mobilných telefónov
  • Predaj príslušenstva, poistenia a iných služieb poskytovaných na kioskoch Pôjde to
  • Správa skladu náhradných dielov a s tým spojená administratíva
  • Príjem a výdaj zariadení
Váš CV môžete posielať na:[email protected]

Zaujala vás táto ponuka? Do výberu sa môžete prihlásiť kliknutím na „Mám záujem o túto pozíciu“ a vyplniť formulár.
Budeme radi, ak nám napíšete aj pár riadkov o tom, čo vás na tejto pozícii zaujalo.
Následne sa vám čo najskôr ozveme s informáciou o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Túto pozíciu potrebujeme obsadiť zodpovedným, technicky orientovaným (hlavne v oblasti opráv mobilných telefónov), samostatným a komunikatívnym kandidátom.

V prípade, že máte o uvedenú pozíciu záujem, pošlite čo najskôr svoj životopis a motivačný list na e-mailovú adresu: [email protected]

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Slovak Telekom, a.s. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovak Telekom, a.s.
FORUM, Bajkalská 28
817 62 Bratislava
ID: 3590750  Dátum zverejnenia: 25.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac